S. Perezas: žinojome, kad šis sezonas bus pereinamasis

S. Perezas: žinojome, kad šis sezonas bus pereinamasis
logo 2019 Rugpjūčio 20 d. 11:26, Racing Point

Dar prieš metus „Formulės-1“ verslo klube visus jaudino „Force India“ komandos ateitis, nes ekipa buvo susidūrusi su labai rimtomis problemomis. Tuomet Sergio Perezo iniciatyva komandoje buvo įvestas išorinis valdymas ir sklandė labai daug kalbų apie tai, kas laukia šios ekipos ateityje. Prisimindamas tuos įvykius, meksikiečių lenktynininkas patvirtino, jog tai buvo sudėtingas metas.

Sergio Perezas: „Praėjusių metų Vengrijos GP buvo itin sudėtingas laikas, vienu iš sudėtingiausių mano savaitgalių asmenine ir profesine prasme. Tada mes atvažiavome į Budapeštą, nežinodami, kas bus su komanda ateityje ir tai buvo be galo sunku. Momentas buvo sudėtingas, bet, laimei, viskas praėjo ir mes maksimaliai pasinaudojome situacija.

Regis, aš niekad negalvojau, jog bus taip sunku bendrauti su komanda, su mechanikais ir su visais kitais, kas tame dalyvavo. Spaudoje visi aprašė taip, neva aš norėjau gauti savus pinigus, tačiau tai – netiesa. Buvo sunku. Bet nuo to laiko viskas sekėsi gerai ir tai yra stebėtina.

Trasoje mes nepasiekėme norimų rezultatų – mes žinojome, kad šie metai mums bus pereinamieji. Bet aš matau bendrą vaizdą – mūsų laukia puiki ateitis. Matau, kaip viskas klostosi, todėl mes tikrai padarysime pažangą.

Man regis, Vokietijoje mes įrodėme, kad ir toliau galime diegti efektyvias technines naujoves. Manau, kad kitose lenktynėse mes būsime dar stipresni. Atrodo, kad komanda išsaugojo savo stipriąsias puses – sugebėjimą iki galo išnaudoti savąjį potencialą. Mes įtemptai dirbame, aš nusiteikęs optimistiškai. Esmė ne vien techninėse naujienose – aš tiksliai žinau, kas vyksta komandoje ir kaip viskas klostysis artimiausiais metais.

Tai, kas įvyko per paskutinius metus – viena iš priežasčių, kodėl aš noriu pasilikti „Racing Point“, nors ir ne svarbiausia. Žinoma, aš seniai lenktyniauju šioje ekipoje, bet žinau, kad mes turime daug neužbaigtų darbų ir mes kol kas nepasiekėme maksimumo.

Po istorijos su išoriniu valdymu aš jaučiu kitokią atsakomybę už komandą ir mūsų darbuotojus. Būtent todėl aš noriu pasilikti, geriausiai – pasirašyti ilgametį kontraktą, todėl, kad matau, jog visi kartu galime puikiai dirbti.

Atvirai kalbant, svarsčiau ir kitokius variantus. Paskutinius keletą metų visuomet turėdavau tik vienerių metų sutartis, bet visuomet atsirasdavo ir įvairiausių alternatyvų. Galiausiai aš visuomet pasilikdavo toje pačioje komandoje, nors malonu, jog ir kitos ekipos manimi domėjosi. Bet mano prioritetu visuomet buvo šis kolektyvas. Jei galėsiu pasiekti sėkmės su juo, tai būsiu labai patenkintas. Jei ne – pažiūrėsime, kaip klostysis įvykiai. 

Esu nusiteikęs labai optimistiškai, kadangi dabar mes turime atnaujintą infrastruktūrą, mes galime progresuoti ir palaikome gerus bolido modernizacijos tempus. Visa tai vaidina svarbų vaidmenį. Niekada nežinai, kas atsitiks „Formulėje-1“. Noriu priminti, jog ateityje turiu kur kas mažiau sezonų pasaulio čempionate nei jų jau čia praleidau. Sunku pasakyti, kaip viskas klostysis, bet esu pažadėjęs sau, kad jei 2021 metais negalėsiu kovoti dėl podiumų ir nematysiu tokios galimybės, tai užbaigsiu karjerą. Bet mes nusiteikę optimistiškai ir norime pasiekti sėkmės per artimiausius metus.

Man atrodo, kad lenktynininkai taip pat yra atsakingi už naująjį pasaulio čempionato reglamentą – visų pirma tie, kurie seniai lenktyniauja F-1. Tai darome ne tik sau, o mūsų sporto vardan. Norime būti įsitikinę, kad dėl mūsų pastangų sportas išliks geros formos. Jei mes tam paaukojome daug metų, vadinasi, tą daryti vertėjo“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas