S. Perezas: žinojome, kad šis sezonas bus pereinamasis

S. Perezas: žinojome, kad šis sezonas bus pereinamasis
logo 2019 Rugpjūčio 20 d. 11:26, Racing Point

Dar prieš metus „Formulės-1“ verslo klube visus jaudino „Force India“ komandos ateitis, nes ekipa buvo susidūrusi su labai rimtomis problemomis. Tuomet Sergio Perezo iniciatyva komandoje buvo įvestas išorinis valdymas ir sklandė labai daug kalbų apie tai, kas laukia šios ekipos ateityje. Prisimindamas tuos įvykius, meksikiečių lenktynininkas patvirtino, jog tai buvo sudėtingas metas.

Sergio Perezas: „Praėjusių metų Vengrijos GP buvo itin sudėtingas laikas, vienu iš sudėtingiausių mano savaitgalių asmenine ir profesine prasme. Tada mes atvažiavome į Budapeštą, nežinodami, kas bus su komanda ateityje ir tai buvo be galo sunku. Momentas buvo sudėtingas, bet, laimei, viskas praėjo ir mes maksimaliai pasinaudojome situacija.

Regis, aš niekad negalvojau, jog bus taip sunku bendrauti su komanda, su mechanikais ir su visais kitais, kas tame dalyvavo. Spaudoje visi aprašė taip, neva aš norėjau gauti savus pinigus, tačiau tai – netiesa. Buvo sunku. Bet nuo to laiko viskas sekėsi gerai ir tai yra stebėtina.

Trasoje mes nepasiekėme norimų rezultatų – mes žinojome, kad šie metai mums bus pereinamieji. Bet aš matau bendrą vaizdą – mūsų laukia puiki ateitis. Matau, kaip viskas klostosi, todėl mes tikrai padarysime pažangą.

Man regis, Vokietijoje mes įrodėme, kad ir toliau galime diegti efektyvias technines naujoves. Manau, kad kitose lenktynėse mes būsime dar stipresni. Atrodo, kad komanda išsaugojo savo stipriąsias puses – sugebėjimą iki galo išnaudoti savąjį potencialą. Mes įtemptai dirbame, aš nusiteikęs optimistiškai. Esmė ne vien techninėse naujienose – aš tiksliai žinau, kas vyksta komandoje ir kaip viskas klostysis artimiausiais metais.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas