S. Perezu susidomėjo „McLaren“ (3)

S. Perezu susidomėjo „McLaren“
logo Rugsėjo 11 d. 23:03, Racing Point

McLaren“ yra pasirengusi pasiūlyti lenktynininko vietą Sergio Perezui. Tiesa, ne „Formulės-1“, o „IndyCar“ čempionate.

Šią savaitę paaiškėjo, kad sportininkas metų gale bus priverstas palikti „Racing Point“ ekipą, o jo vietą užims Sebastianas Vettelis.

S. Perezo teigimu, neradęs „patrauklaus varianto“, jis neatsisakytų galimybės išbandyti savo jėgas kitur. Praeityje sportininkas buvo prasitaręs, kad vieną dieną norėtų startuoti garsiosiose „Indianapolis 500“ lenktynėse. Panašu, kad šį meksikiečio norą gali išpildyti „McLaren“.

„Jis turėtų likti „Formulėje-1“. Toks mano spėjimas. Tai bus „Alfa Romeo“ arba „Haas“. Jis puikus pilotas. Ir jeigu jį domina „IndyCar“, mes mielai su juo apie tai pasikalbėsime“, - sakė „McLaren“ vadovas Zakas Brownas.

Nusprendęs bendradarbiauti su „Schmidt Peterson Motorosports“, britų automobilių gamintojas šiemet sugrįžo į „IndyCar“ čempionatą. „Arrow McLaren SP“ ekipai šį sezoną atstovauja Oliveris Askew ir Pato O’Wardas. Prie komandos Indianapolyje buvo prisijungęs ir Fernando Alonso.

Anot Z. Browno, kitąmet komanda galėtų lenktynėse dalyvauti su trimis pilotais, bet tam reikia papildomų investicijų.

„Mums reiktų daugiau pinigų. Kol kas turime resursų tik dviem bolidams. Tad negalėtume iš karto pasirašyti sutarties su Sergio. Bet manau, kad kartu mums pavyktų išspręsti finansinius klausimus.“


Komentarai (3)
egis01
IP: b356cb1 | 09/12 08:29 Atsakyti
visi "puikūs pilotai" išsprendžia "finansinius klausymus" .
CBRV
IP: e3b3085 | 09/12 07:43 Atsakyti
TeLMex issprestu finansinius klausimus
×

TOP naujienos