S. Robertsas tapo „Williams“ vykdančiuoju direktoriumi (2)

S. Robertsas tapo „Williams“ vykdančiuoju direktoriumi
logo Gegužės 11 d. 20:48, Force India

Williams“ šiandien oficialiai paskelbė, kad Simonas Robertsas taps komandos vykdančiuoju direktoriumi nuo birželio 1 dienos. Specialistas bus atsakingas už technines, operacines bei planavimo funkcijas. S. Robertsas taip pat bus atsakingas už bolido kūrimo ir jo tobulinimo procesus. Specialistas bus pavaldus „Williams“ vadovui Mike‘ui O’Driscollui.

S.Robertsas „Formulės-1“ pasaulyje dirba jau 20 metų. Didžiąją laiko dalį jis praleido „McLaren“ komandoje, kurioje pradėjo dirbti nuo 2003 m.

2009 m. S. Robertsas trumpam buvo perbėgęs į „Force India“ (dabar „Racing Point“), kurioje ėjo vyriausiojo operacijų vadovo pareigas. Bet vos po vienerių metų 2010 m. grįžo į „McLaren“, kurioje ėjo generalinio vadybininko pareigas, o nuo 2017 m. buvo paaukštintas ir tapo vyriausiuoju operacijų vadovu. Britų komandą specialistas paliko pernai.

„Simonas su savimi į „Williams“ komandą atsineš daug patirties ir žinių. Jis vadovaus itin talentingų žmonių komandai, kurie bus atsakingi už naujos kartos „Williams“ bolidus ir jų tobulinimą“, - sakė „Williams“ vadovo pavaduotoja Claire Williams.


Komentarai (2)
ddt
| Gegužės 11 d. 22:47
Kaip suprantu, Claire dabar tiesiog už gražias akis gaus pinigus ir galės daugiau laiko skirt tikrindama, kaip gerai išlyginti komandos narių šortai. Pakankamai neblogas žingsnis - ir komandai, ir pačiai Claire. Vilkas sotus, avys sveikos. Seniai reikėjo. Jei Robertsas imsis darbo normaliai, palinkėmim sėkmes :)
RBR
| Gegužės 11 d. 21:44
Kai paskaitai kiek komandose pareigu pareigeliu, tai tikrai turi is ko dirzus verztis ir maziau verkti reiketu. Kaip kokios didziules korporacijos butu, nors tai tik paprasta lenktyniu komanda, kuri i trasa paleidzia dvi masineles:D
×

F-1.lt pulsas