S. Robertsas: „Williams“ liks nepriklausoma komanda

S. Robertsas: „Williams“ liks nepriklausoma komanda
logo 2020 Gruodžio 25 d. 10:43, Pirelli

Glaudus bendradarbiavimas su „top“ komandomis ne vienai komandai-klientei leido pasiekti pakankamai gerų rezultatų „Formulėje-1“, bet tame yra ir nemažai akivaizdžių minusų. „Williams“ ekipos vadovas Simonas Robertsas pareiškė, kad jų komanda net nesvarsto tokio plano.

Simonas Robertsas: „Partnerystė su pirmaujančiomis „top“ komandomis turi savų pliusų, bet mes nenorime tapti komanda-kliente. Norime lenktyniauti geriau, bet norime ir išsaugoti nepriklausomybę.

Ateityje mes būsime atviri bendradarbiauti tose srityse, kuriose mums reikės pagalbos ir palaikymo iš šalies. Tose srityse, kuriose esame pakankamai stiprūs, mes viską darysime patys. Bet jei mes kurioje nors srityje atsiliekame ir tokį sprendimą galima nusipirkti už padorius pinigus, mes taip ir padarysime.

„Formulėje-1“ niekas negali leisti sau dirbti neefektyviai. Jei mes patys gaminamės važiuoklę, ji privalo būti konkurencinga. Ir taip su visomis bolido detalėmis. „Williams“ yra nepriklausoma komanda, ji ir liks nepriklausoma, bet mes svarstysime galimybę bendradarbiauti su kitais, jei mums tai bus naudinga“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas