S. Sirotkino rėmėjai: pinigai bus skirti „Williams“ bolido tobulinimui (7)

S. Sirotkino rėmėjai: pinigai bus skirti „Williams“ bolido tobulinimui
logo Vasario 09 d. 22:09, Williams / LAT Images

Sergejaus Sirotkino rėmėjai teigia, kad pinigai, kurie papildys „Williams“ banko sąskaitą, bus skirti šių metų bolido tobulinimui.

Paaiškėjus, kad britų ekipa pasirašė sutartį su 22 metų sportininku iš Rusijos ir atmetė Roberto Kubicos bei Pascalio Wehrleino kandidatūras, imta kalbėti, jog kontraktas buvo pasirašytas tik dėl pinigų. Tačiau „SMP Racing“ vadovai, remiantys S. Sirotkiną, teigia, kad jų pinigai bus skirti ne apmokėti „Williams“ sąskaitas, o tobulinti bolidą.

„Finansinė sutarties dalis toliau išlieka paslaptimi. Bet mes tikimės, tiesą pasakius esame tikri, kad didžioji dalis pinigų bus skirta technologijoms, kurios padės sportininkams važiuoti greičiau“, - sakė „SMP Racing“ vykdantysis direktorius Dmitrijus Samorukovas.

„Jei būti dar tikslesniam, mes žinome, kad finansinis bendradarbiavimas bus nukreiptas į bolido tobulinimo procesą. Nepriklausomai nuo pinigų sumos, jie bus skirti tam, kad „Williams“ bolidas būtų geresnis.“

SMP vadovo Boriso Rotenbergo teigimu, „Williams“ nepasirinko S. Sirotkino tik dėl pinigų.

„Pinigai visada buvo svarbi automobilių sporto dalis, nes tai brangus sportas. Bet galutinį sprendimą nulėmė ne pinigai, o pats Sergejus, kuris įrodė, jog gali važiuoti taip pat greitai kaip ir kiti pilotai bei tinkamai atlikti savo darbą bendraujant su komandos personalu“, - teigė B. Rotenbergas.

„Štai kodėl „Williams“ jį pasirinko, nes Abu Dabyje jis gerai atliko savo darbą ir nustebino daugelį. Taip, mes investuosime pinigus, bet tos investicijos bus skirtos naujo bolido technologijoms tobulinti.“

Komentarai (7)


pirmynkimi
| Vasario 11 d. 14:43
A gi remia ji vatniko nr. 1 geras draugelis ir pakalikas rotenbergas, tas pats kuris stato tilteli i okupuota kryma ir siaip milijardus su volodios pagalba privoges, tuom viskas ir pasakyta...
parte
| Vasario 11 d. 03:08
Zenklus skirtumas, kai tave remia tetusis, ir kai sponsoriai investuoja ne uz grazias akutes.
Plentvolis
| Vasario 11 d. 01:40
Camicasee
| Vasario 10 d. 13:52

Koks skirtumas kam skirs pinigus, faktas, kad vietą nusipirko ir tiek.

Koks skirtumas ,kam skirs pinigus .taciau yra arbuzu kurie tiksliai zino ,kad nusipirko vieta. Ka dar zinai ?
SliMMaz
| Vasario 10 d. 22:22
Lygtais simuliatoriu siaubas nebūtų mokėjęs už vietą :)
ddt
| Vasario 10 d. 18:39
Camicasee
| Vasario 10 d. 13:52

Koks skirtumas kam skirs pinigus, faktas, kad vietą nusipirko ir tiek.

Nu o kas nepirko vietos? Montoya? Crashdonado? Stroll'as? Kas cia per varymas ant Sirotkino, as nesuprantu... Seniausiai visi perkasi vietas, SENIAUSIAI, o uzsisedo ant Sirotkino, na dar ant Strollo kartkartem.
Camicasee
| Vasario 10 d. 13:52
Koks skirtumas kam skirs pinigus, faktas, kad vietą nusipirko ir tiek.
Micius
| Vasario 10 d. 12:28
Bus matyti, tik vat ar kuriam tyčia nelėtins bolido, tai niekas nesužinos...