S. Vettelis apie susitarimą prieš lenktynes: galbūt aš kažko nesupratau

S. Vettelis apie susitarimą prieš lenktynes: galbūt aš kažko nesupratau
logo 2019 Rugsėjo 29 d. 16:47, Ferrari

Sebastianas Vettelis patvirtino, kad dar prieš Rusijos GP lenktynių startą „Ferrari“ su savo pilotais buvo sutarusi kaip jie elgsis po starto. Vokietis teigia ne viską teisingai supratęs.

Startavęs iš trečios pozicijos, S. Vettelis po starto aplenkė ne tik Lewisą Hamiltoną, bet ir komandos draugą Charlesą Leclercą.

„Ferrari“ vėliau liepė vokiečiui į priekį praleisti komandos draugą, bet sportininkas atsisakė paklusti komandos nurodymams ir tolo nuo varžovų.

Atlikęs sustojimą ir grįžęs į trasą S. Vettelis atsidūrė už C. Leclerco antroje vietoje. Galų gale sportininkas pasitraukė iš lenktynių dėl technikos gedimo.

„Tiesą pasakius, nežinau kas nutiko. Manau, kad mes buvome susitarę. Dar prieš lenktynes kalbėjausi su Charlesu. Manau, kad viskas buvo aišku“, - pasakojo S. Vettelis.

„Nežinau, galbūt aš tiesiog kažko nesupratau. Neabejoju, kad mes apie tai pasikalbėsime. Bet gaila, jog viskas taip baigėsi, nes norėjome finišuoti pirmoje ir antroje vietose.“

S. Vettelis nenorėjo diskutuoti apie susitarimą dėl elgesio trasoje.

„Tiesą pasakius, nenorėčiau apie tai kalbėti. Nenoriu pastatyti komandos į nepatogią padėtį. Žinau, žmonės norėtų apie tai sužinoti daugiau, tad galbūt tai nėra sąžininga. Bet nieko ypatingo.“

„Aš startavau trečias, Charlesas pirmas. Kalbėjome apie tai, kaip aplenksime Lewisą. Puikiai startavau, tad buvo keli variantai. Atsiprašau, bet tikrai nenoriu toliau apie tai kalbėti.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos