S. Vettelis: aplinkosaugos temomis kalbu ne tam, kad tik sudominčiau kitus (1)

S. Vettelis: aplinkosaugos temomis kalbu ne tam, kad tik sudominčiau kitus
logo 2021 Spalio 01 d. 21:09, Aston Martin F1

„Aston Martin“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis teigia aplinkosaugos temomis kalbantis ne vien tik tam, kad sudomintu kitus žmones. Anot vokiečio, jam tai svarbi ir įdomi tema.

Šiemet S. Vettelis ne kartą kalbėjo apie aplinkosauginius interesus, dalyvavo įvairiuose renginiuose ir įsitraukė į įvairias iniciatyvas.

Praėjusiais metais vokietis stažavosi biologinio Å«kininkavimo srityje. Šiemet prieš Austrijos GP jis dalyvavo renginyje, kurio metu buvo statomas bičių viešbutis, o tarp F-1 lenktynių Zandvoorte ir Monzoje lankėsi Islandijoje, kur dalyvavo oro surinkimo ir saugojimo gamyklos atidaryme.

Po Didžiosios Britanijos GP lenktynių Silverstoune S. Vettelis taip pat buvo pastebėtas renkantis šiukšles iš tribÅ«nų, o prieš Olandijos GP kalbėjo apie planuojamą „Extinction Rebellion“ protestą bei tai, kad „Formulė-1“ turi galvoti apie klimato svarbą.

S. Vettelio teigimu, nors jo, kaip F-1 lenktynininko, vardas ir gali padėti skleisti žinią apie aplinkosaugos problemas, jam pačiam yra svarbu dalyvauti įvairiuose projektuose.

„Aš nedarau viso to tik tam, kad žmonės į tai atkreiptų dėmesį“, - sakė S. Vettelis.

„Visų pirma, kad ir ką daryčiau, tai turi turėti prasmę ir iš tikrųjų bÅ«ti naudinga aplinkai, kurioje esame. Taigi, turėčiau kalbėti apie iniciatyvas bitėms. SukÅ«rėme tam tikrą erdvę ar vietą, kurioje jos galėtų gyventi ir grįžti. Tai yra pagrindinis interesas.“

„Puiku, jei žmonės domisi ir tai įkvepia kitus galbÅ«t elgtis panašiai, pagalvoti apie tai arba suabejoti savo veikla ir elgesiu, tiesiog pažiÅ«rėti, kaip jie galbÅ«t galėtų prisidėti. Tačiau svarbiausia yra tai, kad man tai turi bÅ«ti prasminga. Galima kalbėti apie tai, ką turėtume daryti, bet manau, jog reikia ir pačiam tuo užsiimti. Priešingu atveju, tai nebus autentiška.“

Ferrari“ ekipos vadovas Mattia Binotto neslepia, kad aplinkosaugos temomis S. Vettelis diskutavo pastaruosius kelerius metus, kai atstovavo italų ekipai.

„Manau, kad per paskutinius porą sezonų jis tapo jautresnis šioms temoms“, - sakė M. Binotto.

„Sebastianas apie tai kalbėjo, todėl mes apie tai tikrai žinojome. Malonu matyti, kad senstant tampi jautresnis tokioms temoms. Jis tam skiria tikrai daug pastangų ir dėmesio. Taigi, manęs tai tikrai nestebina. Malonu tai matyti.“

Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2022 sezono taškai: 4
Komanda: Aston Martin Amžius: 34 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
žiūrovas
IP: b898221 | 10/01 21:26 Atsakyti
,,malonu" matyti senstantį Vettelį...
×

TOP naujienos