S. Vettelis: F-1 turi padaryti labai daug darbų, jei nori egzistuoti po dešimties metų (1)

S. Vettelis: F-1 turi padaryti labai daug darbų, jei nori egzistuoti po dešimties metų
logo 2020 Rugsėjo 03 d. 13:35, Ferrari

„Formulės-1“ varžybų reglamentas 2022 metais pasikeis iš pagrindų. Tikimasi, kad pakeitimai leis žiūrovams trasoje matyti atkaklesnę kovą tarp komandų, o čempionatas taps daug mažiau nuspėjamas.

Vis tik paskutinį sezoną „Ferrari“ garbę ginantis keturiskart F-1 pasaulio čempionas Sebastianas Vettelis abejoja, kad vien reglamento keitimas padės šiam sportui pritraukti daugiau žiūrovų.

Vokietis, paklaustas, kaip įsivaizduoja „Formulę-1“ po dešimties metų, teigė nežinantis, ar šis sportas apskritai dar egzistuos.

„Tai ganėtinai įdomus klausimas. Prieš pusę metų niekas negalėjo pasakyti, kad pasaulis atsidurs tokioje situacijoje, kokioje yra šiuo metu. Taigi, pirmiausia reikėtų kelti klausimą, koks bus pasaulis po dešimties metų.

Mano nuomone, „Formulė-1“ turi padaryti labai daug darbų, jei nori egzistuoti po dešimties metų bei pritraukti naujų žiūrovų. Pasaulis keičiasi ir juda į priekį beprotišku greičiu, todėl „Formulė-1“ privalo prisitaikyti.

2022 metais iš esmės keisis varžybų reglamentas, bet abejoju, kad to pakaks. Manau, kad F-1 reikia daugiau permainų. Žinoma, visi tikimės, kad naujasis reglamentas sulygins komandų pajėgumą ir trasoje matysime artimesnę kovą.

Pasaulis artimiausiu metu turės vis daugiau problemų, su kuriomis teks kovoti, o „Formulė-1“ negali likti nuošalyje. Bus labai įdomu pamatyti, kur šis sportas bus po dešimtmečio“, – kalbėjo S. Vettelis.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kimis_Valdo
IP: be77526 | 09/04 00:32 Atsakyti
F-1: S. Vettelis turi padaryti labai daug darbų, kad kitais metais turėtų, kur lenktyniauti....
×

TOP naujienos