S. Vettelis: „Ferrari“ susiduria ne tik su variklio problemomis

S. Vettelis: „Ferrari“ susiduria ne tik su variklio problemomis
logo 2020 Lapkričio 24 d. 16:00, Ferrari

Ferrari“ demonstruojamas tempas 2020-ųjų sezone pablogėjo drastiškai. Lyginant su praėjusių sezonų metų demonstruojamais rezultatais komandos pilotai atsidurdavo tarp stipriausiųjų, kovojančių dėl podiumų ir pergalių, o šiemet dėl ženkliai suprastėjusios formos jie konkuruoja tik dėl taškų iškovojimo kirtus finišo liniją. Daugelis žmonių dėl to „kaltina“ variklio generuojamos galios deficitą, bet keturiskart F-1 čempionas S. Vettelis paaiškino ir papildomas priežastis, lėmusias tokią susiklosčiusią situaciją. 

„Kalbant apie variklio galią, lyginant su praėjusių metų sezonu, mes praradome našumą“, ir skuba pridurti, kad prastus „Ferrari“ rezultatus lėmė ne tik problemos su jėgos agregatu, bet ir keletas kitų priežasčių, nulemtų prasto darbo su bolido tobulinimu“, - pradėjo dėstyti mintis vokietis. 

„Tenka pripažinti, kad šį sezoną pavyko žengti mažyti žingsnį į priekį. Praėjusiame sezone mūsų bolidai buvo labai efektyvus. Generavome labai didelę prispaudžiamąją galią ir ne tokį didelį aerodinaminį pasipriešinimą. Šiais metais mūsų bolidai generuoja didesnę prispaudžiamąją galią, bet ir labai didelį pasipriešinimą, ir tai kelia didelių problemų“, - baigdamas pridūrė S. Vettelis, teigdamas, kad yra nusivylęs dėl neįgyvendintų tikslų, keltų perėjimui į „Ferrari“.
Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas