S. Vettelis: galvojau apie sugrįžimą, tačiau dėl nieko nesigailiu

S. Vettelis: galvojau apie sugrįžimą, tačiau dėl nieko nesigailiu
logo Gegužės 21 d. 10:00, Aston Martin F1

Emilijos-Romanijos GP savaitgalio metu daugkartinis čempionas Sebastianas Vettelis pareiškė, jog „norėtų būti ant starto linijos ir sėdėti konkurencingame automobilyje“. Visgi, vokietis netrukus ir vėl gerokai sumažino viltis apie galimą savo sugrįžimą.

„Aišku, kad man trūksta F-1, kai šviečia saulė, o tu matai pilnas tribūnas žmonių. Tokiu momentu aš tiesiog norėčiau sėsti į konkurencingą automobilį ir tiesiog būti ant starto linijos. Tačiau nemanau, kad mano sugrįžimas yra realus. Aš turiu savitą būdą, kaip daryti įvairius dalykus.

Tikrai yra daug dalykų, kurių aš pasiilgstu, bet kai kurie dalykai gyvenime kartu veikti tiesiog negali. Pasitraukti man buvo labai sunkus sprendimas ir šį klausimą man vis dar skauda. Dabar jau praėjo pusantrų metų, todėl esu labiau susitaikęs su esama situacija ir man lengviau mėgautis nauju gyvenimu.

Buvo tikrai nuostabu būti trasoje ir jausti didelį palaikymą, kuris dalinai buvo skirtas ir man. Tačiau didžiausias palaikymas čia buvo skirtas Ayrtonui Sennai ir Rolandui Ratzenbergiui.

Manau, kad turėdamas tokią karjerą, tokį gyvenimą, kokį turėjau ir palaikymą, buvau labai privilegijuotas, bet nėra taip, kad ryte galvoju apie tas akimirkas, kai stovėjau ant podiumo, o žmonės šaukė mano vardą. Manau, kad aš gana realistiškai žiūriu į gyvenimą, naujus išbandymus ir iššūkius.

Šių dienų  F-1 yra labai, labai intensyvi. Pažvelkite į tvarkaraštį, lenktynių skaičių. Manau, kad tą jaučia ne tik vairuotojai, bet ir kiti darbuotojai, taip pat žiniasklaidos atstovai ir visi žmonės, kurie dirba su šiuo sportu. Taigi, priėmiau tikrai sunkų sprendimą ir tikrai esu galvojęs apie sugrįžimą. Visada žinojau, kad tokių minčių bus, tačiau kol kas niekas nepasikeitė ir aš esu patenkintas savo sprendimu“, - kalbėjo S. Vettelis.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621