S. Vettelis: lyginti skirtingų kartų pilotus nėra prasmės

S. Vettelis: lyginti skirtingų kartų pilotus nėra prasmės
logo Rugsėjo 24 d. 10:40, Ferrari

Po šešių sezonų „Ferrari“ komandoje Sebastianas Vettelis kitais metais pereis į „Aston Martin“, Lawrence‘o Strollo komandą, kuri kol kas dar vadinama „Racing Point“.

Sebastianas karjerą „Formulėje-1“ pradėjo kaip „BMW Sauber“ atsarginis pilotas ir debiutavo per 2007 m. JAV GP etapą, iš karto uždirbo taškus ir tuo metu jis jau turėjo sutartį su „Red Bull“, todėl dar tais pačiais metais tapo „Toro Rosso“ lenktynininku. 2008 m. rugsėjį Vettelis laimėjo lenktynes Monzoje ir pasiekė Faenzos komandai pirmąją istorinę pergalę, po to lenktyniavo „Red Bull“ komandoje, keturis kartus tapo pasaulio čempionu, o nuo 2015 m. lenktyniauja „Ferrari“ ekipoje, nors joje jam beliko praleisti tik aštuonis GP etapus.

Sebastianas kitais metais pereina į komandą, turinčią gana didelių ambicijų ir šiomis dienomis Vokietijos spauda bando suvesti paraleles tarp Vettelio ir Michaelio Schumacherio karjerų. Pirmuosius du titulus būsimasis septyniskart pasaulio čempionas laimėjo kartu su „Benetton“ komanda, po to nuo 1996 iki 2006 metų lenktyniavo „Ferrari“ ir tai buvo pats sėkmingiausias Michaelio karjeros periodas. Po to Schumacheris laikinai buvo išsiskyręs su „Formule-1“, o 2010 m. prisijungė prie naujos „Mercedes“ komandos, kuri buvo ką tik sukurta „BrawnGP“ bazėje.

Tačiau Sebastianas Vettelis, kuris taip pat jau žengia į baigiamąją savo karjeros fazę, nenori, kad jis būtų lyginamas su Michaeliu Schumacheriu.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos