S. Vettelis: „Mercedes“ turi vienodą požiūrį į klientus (4)

S. Vettelis: „Mercedes“ turi vienodą požiūrį į klientus
logo Kovo 08 d. 11:11, Aston Martin F1

„Aston Martin“ šiemet save pozicionuoja kaip gamyklinę „Formulės- 1“ komandą, bet faktiškai ji yra „Mercedes“ klientė, iš pasaulio čempionų ekipos pirkdama ne tik jėgos agregatus, bet ir kitus bolido mazgus, įskaitant ir galinę pakabą. Sebastianas Vettelis yra įsitikinęs, kad komandos klientės statusas nesutrukdys „Aston Martin“ kovoti su „Mercedes“ trasoje.

„Aš nesibaiminu šiuo požiūriu, - Sebastiano Vettelio žodžius cituoja leidinys „RacingNews365“. – Visos šios baimės yra būdingos senajai mokyklai, bet pasaulis smarkiai pasikeitė. Ankstesniais metais toks pasakymas gal ir būtų teisingas, bet tie laikai jau toli praeityje. „Mercedes“ atveju mes galime būti įsitikinę, kad jų požiūris į visus klientus yra vienodas. Jei mes trasoje būsime greitesni, tai galėsime aplenkti juos.

Manau, kad toks mąstymo principas, kai galvojama, jog klientą galima pastatyti į nepatogią padėtį, jau paseno. Suprantu, su kuo susijusios tokios baimės, bet mes labai glaudžiai bendradarbiaujame su „Mercedes“, todėl aš visiškai neabejoju jais kaip patikimais partneriais.

„Mercedes“ jėgainės yra laikomos pačiomis galingiausiomis, aš pirmą kartą „Formulėje-1“ lenktyniausiu su tokias motorais. Man bus įdomu pamatyti, ko jie yra verti. Žinoma, mūsų komanda nėra atsakinga už jėgos agregatus bei jų tobulinimą, bet mes gauname didelę naudą bendradarbiaudami su tokiu stipriu  partneriu, todėl drąsiai montuojame jų jėgaines į savo techniką.

Kita vertus, mums dar reikės daug ką nuveikti, jei norėsime trasose kovoti pirmose eilėse“.

 


Komentarai (4)
Benas
IP: bd3120a | 03/09 11:03 Atsakyti
Nuostabus! ❤️
Perfekt Ok
IP: 75f6b83 | 03/08 17:45 Atsakyti
RB driver
ddt
IP: 21ec4ad | 03/08 17:34 Atsakyti
"todėl ne baimės". Čia apie ką?
×

TOP naujienos