S. Vettelis: naujos padangos – kur kas prastesnės (4)

S. Vettelis: naujos padangos – kur kas prastesnės
logo 2020 Lapkričio 28 d. 11:20, Ferrari

Po dviejų penktadienio treniruočių „Ferrari“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis pasidalino savo pirmais įspūdžiais Bahreino GP etape.

  • Abi pirmos treniruotės įvyko vienodomis oro sąlygomis. Kuo skirtingos buvo pirmos dvi sesijos?
  • Dieną saulė buvo zenite, vakare ji nusileido. Šiuo metų laiku oro temperatūros skirtumas tarp dienos ir nakties yra mažesnis ir truputį vėsiau nei pavasarį. Teoriškai – tai ne pati tinkamiausia mums trasa, bet mes žinome, kur dar galime pagerėti. Pažiūrėsime kaip viskas klostysis toliau.
  • Kaip vertinate padangų darbą?
  • Šioje trasoje apkrovos padangomis yra didelės. Asfaltas čia gana abrazyvus – visuomet buvo taip. Bus sunku priversti padangas gerai dirbti ilgą laiką, ypač sekmadienį. Kol kas ne visai aišku, kiek reikės sustojimų lenktynėse ir kokio mišinio padangos geriau tinka – apie tai komandai dar teks pagalvoti. Iš pradžių reikės susikoncentruoti kvalifikacijai, o po to ruošimės varžyboms. Taškus skiria tik už rezultatą lenktynėse, todėl mūsų akcentas – gerai pasirodyti sekmadienį, bet kuo aukštesnė starto pozicija, tuo daugiau šansų, todėl kvalifikacija bus labai svarbi. Bet mes ne vieną kartą matėme, kad dėl protingos strategijos ir mokėjimo dirbti su padangomis galima pasiekti puikių rezultatų.
  • Kaip jums patiko išbandytos kito sezono padangos?
  • Tai tikrai nėra žingsnis į priekį. Greičiau atvirkščiai. Gali būti, kad mes dar iki galo jų neišbandėme, tačiau tikiuosi, kad mes niekada daugiau nepamatysime tokių adangų. Jos kur kas blogesnės nei dabar naudojamos padangos.
  • Ar siūlote dar pratęsti 2019 metų modelio padangų naudojimą ir toliau?
  • Jei tai yra vienintelis variantas kitam sezonui, tai aš su malonumu palikčiau 2019 m. padangas, kurias naudojame dabar. Kol mes neturime padangų su geresnėmis charakteristikomis, nei esamos dabar – su mažesne tendencija perkaisti, su geresnėmis galimybėmis artimai kovai, neverta nieko keisti. Tos padangos, kurias Sakhire išbandėme, dar labiau paaštrino esamas problemas. Tapo tik blogiau...

Komentarai (4)
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 11/28 16:00 Atsakyti
Hm
11/28 13:11

Tai ir gerai. Uzkniso Pireliai gamindami padangas laikancias 50 ratu... Absoliutus regresas F1 atzvilgiu...

Hahahahahaha o prieš 10 metų visi keikė, kad padangos greito rato neatlaiko. Damned if you do, damned if you don't.
maxpower
IP: a01c000 | 11/28 14:04 Atsakyti
egis01
11/28 13:23

įdomiai gaunasi - turi belenkokiai komandą, sukiški belenkiek pinigų, turi gera bolidą ir geriausią pilotą, bet jei padangos kažkokios kitokios ir lieki nieko nepešęs .

Visi su tom pačiom važiuoja
egis01
IP: b356cb1 | 11/28 13:23 Atsakyti
įdomiai gaunasi - turi belenkokiai komandą, sukiški belenkiek pinigų, turi gera bolidą ir geriausią pilotą, bet jei padangos kažkokios kitokios ir lieki nieko nepešęs .
Hm
IP: f5d8a5e | 11/28 13:11 Atsakyti
Tai ir gerai. Uzkniso Pireliai gamindami padangas laikancias 50 ratu... Absoliutus regresas F1 atzvilgiu...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas