S. Vettelis neįsivaizduoja savęs TV eksperto rolėje (5)

S. Vettelis neįsivaizduoja savęs TV eksperto rolėje
logo Liepos 27 d. 21:15, Ferrari

Ferrari“ pilotas Sebastianas Vettelis teigia neįsivaizduojantis savęs dirbančio televizijoje po to, kai baigs lenktynininko karjerą. Anot vokiečio, jo planuose yra daug kitokių darbų, kuriuos jis norėtų atlikti.

Šių metų pabaigoje sportininkas paliks „Ferrari“ komandą. Kol kas nėra žinoma ar vokietis 2021 m. tęs karjerą F-1. Neatmetama galimybė, jog S. Vettelis gali pasitraukti iš sporto.

Vokietis teigia kol kas dar nežinantis ką veiks kitais metais, bet dėl vieno dalyko yra įsitikinęs 100 proc. - jis tikrai nedirbs televizijoje F-1 ekspertu.

„Neįsivaizduoju savęs dirbančiu TV ekspertu. Man patinka kalbėti, bet abejoju, jog galėčiau tinkamai atlikti tokį darbą“, - duodamas interviu „Sky Deutschland“ sakė S. Vettelis.

Anot vokiečio, jam labiau patinka atsakinėti į klausimus nei juos užduoti.

„Manau, kad atsakinėti į klausimus yra daug lengviau nei juos užduoti ir sekti kur toliau krypsta pokalbis. Nemanau, kad viskas taip paprasta. Turi būti tam pasiruošęs ir taip toliau. Žinoma, po kurio laiko tampi geresnius specialistu toje srityje. Bet aš... nežinau.“

S. Vettelio teigimu, jis žino ką norėtų nuveikti baigus lenktynininko karjerą.

„Aš turiu ilgą sąrašą darbų, kuriuos norėčiau atlikti. Dabar lenktyniauju F-1, tad kitiems dalykams tiesiog neturiu laiko. Tad tas sąrašas darosi vis ilgesnis ir ilgesnis. Turiu dar daug ką nuveikti. Aš taip pat turiu tris vaikus. Dėl to tas sąrašas tikrai netrumpėja.“


Komentarai (5)
Rasak
IP: 8c6f269 | 07/27 21:52 Atsakyti
Sakyčiau, labai geras atsakymas. Pvz. ROS surado save TV. O VET jei abejoja, tai gal geriau ir nepradėt.
Telemetrijus
IP: 09e3a02 | 07/28 06:49 Atsakyti
Ir teisingai. Perdaug jau tų ex-F1 komentatorių.
Susirūpinęs
IP: 5a0a5d6 | 07/28 16:36 Atsakyti
Galėjo Vettelį atleisti kaip Kimi praeityje. O dabar prisijungęs prie kitos komandos išklos visas Ferrari paslaptis. Kaip su šimtamilijoniniais resursais sukurti valtį ant ratų.
Art'a
IP: defe69c | 07/27 23:41 Atsakyti
Ar vaikų sąrašą sudaręs?!!!....
Ezo
IP: e1d9968 | 07/28 11:24 Atsakyti
Telemetrijus
07/28 06:49

Ir teisingai. Perdaug jau tų ex-F1 komentatorių.

Nu as tai manau, kaip tik geriau kuo daugiau ex driveriu komentuotoju, tik labai svarbu kad moketu aiskiai reikst mintis.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas