S. Vettelis: norėčiau, kad lenktynėse dalyvautų ir sirgaliai (1)

S. Vettelis: norėčiau, kad lenktynėse dalyvautų ir sirgaliai
logo Birželio 28 d. 10:17, Ferrari

Sebastianas Vettelis mano, kad kova pirmose dvejose lenktynėse, kurios įvyks Austrijos “Red Bull Ring” autodrome su savaitės petrauka, bus labia aštri ir „Ferrari” komandai teks apgalvoti labai protingą taktiką, norint konkuruoti su pagrindiniais varžovais.

„Aš neturiu sugrįžimo į tą pačią trasą po savaitės patirties ir sudalyvauti tose pačiose varžybose, nors „Formulėje-1“ aš jau esu seniai, - komentavo keturiskart pasaulio čempionas. – Spėju, kad antrąjį savaitgalį visų varžovų veiksmai bus arti idealo ir jie darys kur kas mažiau klaidų.

Manau, kad po pirmųjų lenktynių visi turės vienodas galimybes viską gerai išanalizuoti ir pakoreguoti taktikas beipo septynių dienų visi mes turėsime vienodus šansus. Pažiūrėsime, kaip konkurentai susitvarkys su šiuo išbandymu“.

Dėl koronaviruso pandemijos bent jau pirmieji aštuoni etapai įvyks be žiūrovų, ir, Sebastiano nuomone, tai bus labai neįprasta: „Aš niekada nelenktyniavau tokiomis sąlygomis. Man sunku įsivaizduoti, kaip visa tai atrodys. Bet, mano nuomone, gerai, jog mes gavome šansą lenktyniauti. Šaunu, kad sezonas prasidės, nors jei aš galėčiau rinktis, tai norėčiau lenktyniauti su žiūrovais“.


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 06/28 13:03
"Lenktyniauti su žiūrovais"? Vyrukai, perskaitykit pls... LABIA prašau. Nes jums nebūtina versti pažodžiui iš rusų kalbos, o jei jau pažodžiui verčiat, tai bent paskaitykit kas iš to išėjo, ir pagalvokit, ar nebuvo galima geriau ;)
×

TOP naujienos