S. Vettelis paliko GPDA direktoriaus postą (1)

S. Vettelis paliko GPDA direktoriaus postą
logo Vasario 10 d. 14:47, Aston Martin F1

Sebastianas Vettelis lenktynininko karjerą baigė 2022 metų pabaigoje, bet iki šio išsaugojo „Formulės-1“ pilotų asociacijos GPDA direktoriaus postą, kurį jis užėmė nuo 2010 metų. GPDA prezidentas Alexas Wurtzas papasakojo, kad Sebastianas paliko šÄ¯ postą ir į jo vietą nebus renkamas kitas F-1 lenktynininkas. Tokiu bÅ«du, GPDA vadovybė sumažėja iki trijų žmonių – pačio A. Wurtzo, „Mercedes“ piloto George'o Russello ir juridinės konsultantės Anastasijos Faul.

Alexas Wurtzas: „Sebastianas išÄ—jo ir direktoriaus posto, bet, žinoma, liko labai svarbia figÅ«ra GPDA asociacijoje. Mes visada džiaugiamės, kai Sebastianas prisijungia prie mÅ«sų svarstymų.

Ilgus metus GPDA vadovybėje buvo trys žmonės ir mes puikiai tvarkėmės. Turint galvoje tai, kad direktorius, kaip ir kiti GPDA dalyviai, turi tik vieną balsą, trijų ar keturių direktorių egzistavimas niekaip nepaveikia balsavimo rezultatų“.

Sebastiano Vettelio sprendimas palikti GPDA vadovaujantį postą galima laikyti šalutiniu patvirtinimu to, kad keturiskart pasaulio čempionas nežada sugrįžti į F-1 lenktynes – apie tai neseniai pranešÄ— Vokietijos spauda.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Ghhmm
IP: 809d097 | 02/10 22:23 Atsakyti
Vistiek po savaites koks "The Sun" jau sodins ji i Merce'a
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821