S. Vettelis: turėjome laimėti (29)

S. Vettelis: turėjome laimėti
logo 2010 Kovo 14 d. 17:10, Red Bull/Getty Images
„Red Bull“ lenktynininkui Sebastianui Vetteliui laimėti Bahreino GP lenktynes sutrukdė technikos gedimas. Du trečdalius lenktynių pirmavęs vokietis finišą pasiekė tik ketvirtoje vietoje.
Vokietis iki 34 rato iš 49 važiavo priekyje „Ferrari“ pilotų Fernando Alonso ir Felipe Massos, tačiau vėliau sulėtėjo ir praleido ne tik juos, bet ir Lewisą Hamiltoną iš „McLaren“. Pabaigoje jį pavijo ir „Mercedes“ atstovas Nico Rosbergas, tačiau vokietis atlaikė spaudimą.
„Gaila, bet ką padarysi“, - po lenktynių sakė S. Vettelis.
„Apskritai, išskyrus gedimą, šis savaitgalis buvo teigiamas. Nuo šeštadienio ryto bet kokiomis sąlygomis buvome patys greičiausi. Manau, kad gerai kontroliavome lenktynes, buvome pasirinkę labai gerą taktiką, žinojau, kokios būklės buvo mano padangos“, - kalbėjo vokietis.
„Gana gerai kontroliavome padangas ir stabdžius, viskas klojosi sklandžiai. Manau, kad galią prarado likus 15-20 ratų iki pabaigos. Nežinau, kas tai buvo, bet tai panašu į mechaninį gedimą. Laimei, galėjome tęsti (važiavimą – red. past.), bet iš tiesų turėjome laimėti“, - teigė jis.
S. Vettelis pripažino, kad psichologiškai jam nebuvo lengva susitaikyti su pirmaujant patirtu technikos gedimu.
„Tai nelengva. Tu pirmauji, viskas klojasi gerai ir turi tiesiog finišuoti. Tuomet patiri gedimą ir iš pradžių nežinai, ar situacija pagerės, ar pablogės“, - prisiminė lenktynininkas.
„Pabaigoje bolidas kažkiek atsigavo, tačiau jis vis tiek nebuvo puikus ir mes jau buvome daug praradę. Bent jau pelnėme 12 svarbių taškų“, - pridūrė jis.

Komentarai (29)
bebras
| 03/15 10:05 Atsakyti
Charonas> netiesa, Red Bull bandymuose naudojo naująją išmetimo sistemą (BBC komentatoriai tai tikrai minėjo).
Senelis
| 03/15 09:41 Atsakyti
nereikia nusiminti...greitas bolidas atneš ne vieną pergalę...
Eau Rouge
| 03/15 09:05 Atsakyti
maladiec VETTELIS, as uz ji
mafaz
| 03/15 04:26 Atsakyti
na nevisada greiciausi laimi, raketa pagamint kuri beperstojo byra nera sunku...
vytox
| 03/14 22:34 Atsakyti
McLarenNr1>>>tu apie Maklių kvapą?:O
danguje
| 03/14 22:29 Atsakyti
Nuostabus yra Vettelis, galima stebetis jo kaip vieno jauniausiu priekyje kovojanciu pilotu psichologine busena tokiose kritinese situacijose ir as kaip didelis jo fanas sioj situacijoj vistiek laikau ji nugaletoju. Puikiai sutvarke Rosberga, kuris net turedamas tokia persvara rate nesugebejo net prisiartinti atakos atstumu. Gaila, labai gaila kai lenktyniu nugaletojus sprendzia technines bedos, tikiuosi jog pavyks susitvarkyti su jomis Australijoje ir gales pakartoti savo si nuostabu pasirodyma. Tu vistiek nugalejei!
McLarenNr1
| 03/14 22:18 Atsakyti
Tikrai gaila Vetelio, visi sansai buvo laimeti ir neduoti feriams dvigubos pergales. O pavede ji ne vamzdziai, o variklis. Matyt vienas blogiausiu renuskiu motoru, ne veltui nori tobulinti. Ir aplamai, ziauriai nepatikimas bolidas. Reik tiketis, kad susityvarkys. Labai sauni komanda ir pilotai, be kvapelio, kaip viena mum gerai zinoma. Noreciau, kad imtu 2 vieta po McL :D
kipshas999
| 03/14 21:24 Atsakyti
Gaila kad tokie dalykai apsprendzia puikiai vaziuojancio lenktynininko rezultata,gerai kad nors 4a vieta islaike.Ateity buliai turbut taippat greiti bus jei isspres tas problemas,ir neduos nei feram nei kazkam kitam stipriai dominuot.
Mone55
| 03/14 20:42 Atsakyti
Gerai vaziavo vaikis, gaila, kad taip nutiko, nors laikesi iki galo, saunuolis!
Pawlius
| 03/14 20:41 Atsakyti
Beje, samokslo teoriju salininkai gal man neleis suklyst, bet ar ne Toro Roso buvo sustojes toj vietoj, kur Veteli aplenkt galejo Rosbergas ? :)
×

TOP naujienos