S. Vettelis: turime laiko aptarti kontraktą (2)

S. Vettelis: turime laiko aptarti kontraktą
logo Vasario 26 d. 18:47, Ferrari

Sebastiano Vettelio kontraktas su „Ferrari“ baigiasi šių metų pabaigoje. Per bandymus Barselonoje vokiečių pilotas pareiškė, kad kol kas negalvoja apie jo pratęsimą, kadangi dabar yra kitų prioritetų.

Sebastianas Vettelis: „Kol kas negalvoju apie kontraktą. Prieš trejus metus aš irgi buvau be sutarties kitam sezonui. Dabar aš galvoju ne apie naują susitarimą su komanda, o apie tai, kaip mūsų bolidą padaryti greitesniu.

Man patinka lenktynės, šiuolaikinės mašinos – pačios greičiausios, kokios tik gali būti „Formulėje-1“. Minusas yra tame, kad jos yra per sunkios. Bet mano sportinis entuziazmas didelis kaip niekada. Tačiau man norisi ne vien lenktyniauti, net ir nugalėti. Mano aistra pasiekti sėkmės su „Ferrari“ nėra patenkinta.

Ilgalaikis Charleso Leclerco kontraktas? Tai nėra svarbu, kadangi mes su juo esame skirtinguose karjeros etapuose. Jo sutartis su komanda turi tik antraeilį vaidmenį kalbant apie mano ateitį“.

Mattia Binotto jau yra kalbėjęs, jog Sebastianas – prioritetinis variantas „Ferrari“. Atsakydamas į klausimą, ar „Ferrari“ yra prioritetinis variantas ir jam, Vettelis pažymėjo: „Taip, tai tarpusavis jausmas, bet dabar pagrindinį dėmesį mes skiriame 2020 m. mašinai. Mes turime pakankamai laiko, kurio reikia produktyviai padirbėti ties nauja sutartimi“.

Kalbėdamas apie naująją SF1000, Sebastianas pažymėjo, jog ji yra geresnė už pernykštę ir generuoja daugiau prispaudžiamosios jėgos: „Dabar prie vairo jaučiuosi kur kas geriau nei praėjusią savaitę, kai jaučiau peršalimo simptomus. Naujoji mašina geresnė už pernykštę, ypač posūkiuose. Naujas bolidas tapo žingsniu į priekį, ypač tai išryškėja Barselonos trasos greituose 3 ir 9 posūkiuose, kur jaučiamas prispaudžiamosios jėgos padidėjimas. O ir kitose trasos atkarpose juntama pažanga.

Pastaraisiais metais mes įrodėme, kad galime sukurti greitą bolidą. Mes turime daug naujų minčių, bet dabar viskas susiveda prie to, kad visa tai reikia konvertuoti į stabiliai laimintį bolidą. Mes ne tiek daug atsiliekame, bet turime pagerinti smulkmenas, kurios turės reikšmę. Mes manome, jog esame teisingame kelyje, bet tik keli pirmi etapai parodys, kur šis kelias mus nuves“.

Komentarai (2)


egiduxx
| Vasario 29 d. 07:33
Klepsidra
| Vasario 28 d. 07:56

yra gandu, kad neuzilgo pasirasys 1 metu kontrakta. bet kazkaip netinkamas sezono metas tam

Su kimiu taip buvo vis po metus traukdavo, vis rezultatų komanda prašydavo iš kimučio kol galiausiai išpirdolino lauk.
Klepsidra
| Vasario 28 d. 07:56
yra gandu, kad neuzilgo pasirasys 1 metu kontrakta. bet kazkaip netinkamas sezono metas tam
×

F-1.lt pulsas