S. Vettelis: turime vengti panašių incidentų (1)

S. Vettelis: turime vengti panašių incidentų
logo Liepos 12 d. 17:58, Ferrari

Štirijos GP etapas dviem „Ferrari“ lenktynininkams pasibaigė pasitraukimu pačioje varžybų pradžioje - kai Charlesas Leclercas susidūrė su Sebastianui Vetteliu. Vokietis buvo nusivylęs ekipos partnerio veiksmais.

Sebastianas Vettelis: „Aš kovojau su kitais varžovais: trečiajame posūkyje ir taip tuo metu buvo trys bolidai. Aš buvau vidinėje trajektorijoje ir nesitikėjau, kad Charlesas pabandys atakuoti. Man atrodo, kad ten buvo per mažai vietos – būtent dėl to mes ir susidūrėme.

Visa tai labai nuvilia, mes turime išvengi panašių incidentų. Bet aš nieko padaryti negalėjau, nors stengiausi veikti labai atsargiai ir konservatyviai. Prieš kitą posūkį supratau, kad mašina yra rimtai pažeista.

Labai gaila, kad mes negalėjome įvertinti mūsų tempo lenktynėse. Mes sugrįžome į šią trasą po savaitės, sąlygos buvo panašios kaip ir tada. Penktadienį bolidas elgėsi gana neblogai lyginant su praėjusia savaite. Kartu mes norėjome išbandyti čia atsivežtų naujienų efektyvumą, bet gaila, kad negavome jokios informacijos.


Komentarai (1)
MCL-_-fanas
IP: 90af11c | 07/12 18:13 Atsakyti
Patrumpino kančia. Nereikėjo važiuoti tiek ratų kažkur vidury peletono. Mažiau gėdos...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas