S. Vettelis: Verstappenas neturi priežasčių keisti komandą (2)

S. Vettelis: Verstappenas neturi priežasčių keisti komandą
logo Kovo 28 d. 18:15, Porsche Motorsport

Pastaruoju metu netrūksta kalbų, jog pastarųjų trijų metų čempionas Maxas Verstappenas gali palikti „Red Bull“ ir užimti Lewiso Hamiltono vietą „Mercedes“ gretose. Visgi, karjerą baigusi F-1 legenda Sebastianas Vettelis nemato priežasčių, kodėl olandas turėtų palikti čempionų gretas.

„Žinoma, komandoje šiuo metu yra daug neramumų, tačiau žvelgiant sportiniu požiūriu, jis neturi priežasčių galvoti apie kažką kitą“, - sakė pats su „Red Bull“ keturiskart čempionu tapęs vokietis.

S. Vettelis taip pat pakomentavo L. Hamiltono persikėlimą į „Ferrari“ ir prisipažino, jog iš pradžių netikėjo, jog tai gali būti tiesa.

„Maniau, kad tai yra dar vienas gandas, kuris neturi jokio pagrindo. Tačiau tuomet ši naujiena buvo patvirtinta. Žinoma, kad mane, kaip ir daugelį kitų, ši žinia labai nustebino, kadangi per daugelį metų jis buvo labai susisiejęs su „Mercedes“.

Tuo pačiu suprantu, kad jis nori išbandyti ką nors naujo. Kai ši žinia buvo patvirtina aš parašiau jam sveikinimo žinutę“, - kalbėjo S. Vettelis.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
1d
IP: 66aabf3 | 03/29 00:57 Atsakyti
Pagaliau žmogus su common sense, visi tie gandai ir mėtymai nuo vienos komandos prie kitos, kai tam nėra reikalo, jau pabodo
lolol
IP: ae918c1 | 03/29 08:49 Atsakyti
1d
03/29 00:57

Pagaliau žmogus su common sense, visi tie gandai ir mėtymai nuo vien... skaityti daugiau

Nu joa, tas tai tikrai pats blaiviausiai mastantis :DDDDDD
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621