S. Vettelis yra pasirengęs lenktyniauti tik „Mercedes“ (145)

S. Vettelis yra pasirengęs lenktyniauti tik „Mercedes“
logo Gegužės 14 d. 14:35, Ferrari

Dar vakar Vokietijos spauda skambėjo nuo antraščių, jog Sebastianas Vettelis tolimesnę savo karjerą sieja su „McLaren“ komanda, bet, sprendžiant iš paskutinių naujienų, vokiečių pilotas atsisakė tokio varianto.

Vokiečių „Auto Bild“ rašo, kad Sebastianas nėra pasiryžęs laukti trejus metus kovos dėl titulo, o būtent tiek laiko reikės „McLaren“ komandai, kad ji, jos pačios skaičiavimais, pasiektų itin konkurencingą lygį ir priartėtų prie lyderių. Dabar, pasak žurnalo, Vettelis svarsto tik vieną variantą – 2021 metais pereiti į „Mercedes“.

Šių metų pabaigoje baigiasi abiejų „Mercedes“ pilotų – tiek Lewiso Hamiltono, tiek ir Valtteri Botto kontraktai, o turint galvoje visai šviežią šios ekipos vadovo Toto Wolffo pasisakymą, Sebastiano perėjimas iš pagrindinio „Mercedes“ konkurento – „Ferrari“ ekipos į Štutgarto koncerno komandą nėra neįmanomas. Tuo atveju, jei Vetteliui nepavyktų susitarti su „Mercedes“, jis visai paliktų „Formulę-1“.

Jau yra aišku, kad į „Ferrari“ pereinančio Carloso Sainzo vietą „McLaren“ komandoje užims australas Danielis Ricciardo.


Komentarai (145)
vaidas0023
| 05/14 14:58 Atsakyti
Kad ir ka heiteriukai snekat, manau visiems butu daug idomiau matyti sv vietoje vb! Vb yra visapusiskai neidomus nei kaip pilotas nei zmogus.. vetelis mersuose, butu mum visiems idomus sezonas!
Pit Crew
| 05/14 17:18 Atsakyti
Tiesiog normaliems žiūrovams, tai būtų pats geriausias žingsnis ever. Suporuoti Hamiltoną su Vetteliu, Maxu ar tuo pačiu Ricciardo, būtų didelis show mums visiems. Bet žinoma, tokie kaip Klepsidra, tam nepritartų. Koks dar show, svarbu, kad Alonso "skriaudėjui" nebūtų geriau nei pačiam Alonso (tiesiog jaučiasi kaip džiūgauja apie kažkokius šokoladukus kalbėdamas). O visos kovos trasoje, tai jau antraeilis dalykas:)
kast1f
| 05/14 15:40 Atsakyti
Iš tikrųjų. Ar mėgstat, ar ne, bet Vettel yra charizmatiškas pilotas. Kaip kiti kalba, sakykim, priešingybė Bottui ar pan. Taip pat ir greitas ir tikrai moka važiuoti. Tad jo išėjimas iš F1 32 metų amžiaus būtų iš tikrųjų labai didelė netektis. Tikrai dar gali dalyvauti čempionate, nors su Ferrari gal ir nesusiklostė viskas, kaip norėjosi. Ir, aš už, tikrai kad jis pakliūtų į MB. Jau geriau F1 sporte mums visiems turėti Vettelį, o ne Bottą. Manau visi sutiks. Ne tik dėl jo kaip vairuotojo, bet ir dėl jo suktukų, gerų radio pokalbių ir t.t. O Hamiltono ir Sebo santykiai lyg ir geri, įdomu, kaip pats Hamiltonas žiūri į tokį dalyką. Gal kaip turinčiam jau ir taip 6 WC, priims šitą iššūkį, o jau mums visiems tai pasaka būtų tarpusavio jų dvikova. Pagalvokit, 10WC vienoje komandoje.
Rokas1 logo rėmėjas
| 05/14 14:41 Atsakyti
Būnant 2-3 komandoj pagal greitį pralaimėt naujam komandos draugui, ir po to pereit į geriausią, dominuojančią komandą, nesutinkant su Nr2 statusu? Skamba kaip tolima svajonė
Pit Crew
| 05/14 18:16 Atsakyti
Skirmantas_M
05/14 18:10

Nesąmonė, būna ir blogi pokyčiai. Arba pokyčiai, nekeičiantys ir praktiškai nieko, tušti.
Tai jei nori kalbėti tik apie VET ir Mercedes, tada ir pats nešnekėk apie Ricciardo ar Max'ą. Jei jau taip sakai griežtai nori kalbėti apie straipsnio temą.

Įdomi tavo logika. Iš serijos: pokyčių gali nebūti, tai net nereikia norėti pabandyti. Aš tikrai norėčiau, kad Vettelis eitų į Mercedes, nes turint tokią patirtį - 4 WDC + 3 antros vietos. Tai už Bottą niekaip negali būti blogiau.
dtmdainis
| 05/15 08:19 Atsakyti
Klepsidra
05/14 20:04

lygink - kas trukdo. Vettelis nelenktyniavo su bolidu, kuris max is 6 vietos kartais startuodavo ne delto, kad nepasiseke kvalifikacijoje, o delto, kad toks greitis buvo. nieks pergaliu is Vettelio neatima ar podiumu - ateme tik piloto vieta ir mojuoja mediniais medaliais. siaip logiska, kad ferrari nepratesia sutarties su pilotu, kuris turejo realius sansus iskovoti titula bet savo klaidomis ji pralose.

Alonso iš 6 vietos startavo nes kaip žinoma niekada nebuvo stiprus kvalifikacijoje. Manau pats žinai jog bolidas gali būti kvaloje lėtesnis nei lenktynių režimu ir atvirkščiai, nesi toks bukas ir manau ta ir pats žinai. Toliau, Alonso du sezonus buvo arti čempiono titulo ne todėl kad stattuodavo iš 6 vietos, o todėl kad lenktynių režimu Ferrari buvo greitesnė nei kvaloje, plius Alonso top pilotas. Ir pagaliau, skaudi tema, bet prisiminus ta adu dabi ir Petrova, na žinai, skaudu, suprantu, o atsiminus Brazilija ir Vetelio apsisukima susilietus su Senna, pripažink, 2 iš 4 kartu kai Vetelis pasiėmė titulus Alfonsui buvo suteikti visi šansai pavogti juos iš Vetelio, ir dar paskutinėse sezono lenktynėse. Suprantu, sunku matyti kai mėgstamas pilotas varvina ašaras, bet nagi, kiek dar ilgai liesi ta pyktį ant to Vetelio 😀
kart
| 05/14 15:52 Atsakyti
Klepsidra
05/14 15:49

ar tikrai vienintelis Vettelio gerumo irodymas ir argumentas del Mercedes liko tik tai, kad Bottas yra nuobodus?

Čia lygiai kaip tau, vienintelis Alonso gerumo įrodymas Kimis :)))
Klepsidra
| 05/14 16:03 Atsakyti
kast1f
05/14 15:58

Jokiais būdais ne. :) Vettelis yra TOP CLASS pilotas ir čia visiems tas aišku. Taip su Ferrari tiek daug nelaimėjo, taip Mercedes turėjo dominuojantį bolidą ir kitą TOP CLASS pilotą už jo vairo :) O šiaip Vettel, kalbėti apie patirtį, talentą yra vienas iš TOP dabartinės F1 rikiuotės pilotų. Manau net neverta diskutuoti tokiais dalykais, ir taip čia aišku. Aš pats asmeniškai replikavau dėl Botto kitiems komentarams, kurie menkino Vettelį. Tai jeigu jau nekenti niekaip žmogaus ir tau atrodo jis nieko nepasiekęs, tai pasitelki paprastą palyginimą tokiam žmogui - tai jau geriau Bottas ar Vettelis rikiuotėje :)

Vettelis yra psichologiskai perdeges top class pilotas, kurio klase palaiko tik keturi titulai prie vardo. jei pirmais pora metu Vettelis Ferrari dar buvo kazkas teigiamo, tai paskutiniai sezonai yra geriausiu atveju vidutiniski - pilni klaidu ir pastovaus perdegimo - ar tai butu klaidos, ar elgesys trasoje su komandos draugu. Net iseiti is Ferrari nepavyksta graziai - reikia tariamai leakinti informacija spaudai
tu_irgi
| 05/14 17:36 Atsakyti
Vytiocha1
05/14 17:21

Suprantat PIEMENAI....na gerai gerai jaunime.
Man antra su puse karto FORMULEJ eina LOMKES-ziurejau ziauriai grazia kova Prostas-Mansnelas-Sena.Isejo mokikanai,macios,pokujistai....... liudna Atejo Hakinenas-Sumakaris na ir Latras.Smaguma,bet du isejo vel tustuma.Prie jau pasirodziusio Alonsiaus prisidejo Snieguole ir Vetelis -PASAKA.Skaitau tai aukso amzius F-1 istorijoj Ne pirmieji trys bet butent sitie patys greiciausi,charizmatiskiausi.Kumyras isejo,Vetelis baigineja ir bereikia ka gaves ciut geresny bolida piemuo Klerkis ir Snieguole privers susimastyt .....apie Dakara.Jooooooo mlia.Gerai ta zaraza....-atitraukia.

Nežinau, ką vartojate, kad taip sėkmingai rašote tekstą, bet man prašau porą to pačio.
Jonaitis
| 05/14 17:58 Atsakyti
Klepsidra
05/14 17:48

jo, yra kvaila lyginti kazka, ypac suskaiciuojamus dalykus. pvz negalima lyginti, kiek kartu Vettelis apsisuko trasoje ar isskrido is trasos pirmaudamas, ar trenkesi i kazka su kuo nors kitu, nes tie kiti neturejo tokio bolido, kaip Vettelis. negalima lyginti, kad Alonso surinko daugiau tasku uz Raikkonena, nes Raikkoneno nustatymai buvo kiti jam vairo nedave - visiskai sutinku.

Tik nepamirsk palyginti kiek Vettelis iskovojo pergaliu, podiumu ir tasku palyginus su Alonsu.
×

TOP naujienos