S. Vettelis yra pasirengęs lenktyniauti tik „Mercedes“

S. Vettelis yra pasirengęs lenktyniauti tik „Mercedes“
logo 2020 Gegužės 14 d. 14:35, Ferrari

Dar vakar Vokietijos spauda skambėjo nuo antraščių, jog Sebastianas Vettelis tolimesnę savo karjerą sieja su „McLaren“ komanda, bet, sprendžiant iš paskutinių naujienų, vokiečių pilotas atsisakė tokio varianto.

Vokiečių „Auto Bild“ rašo, kad Sebastianas nėra pasiryžęs laukti trejus metus kovos dėl titulo, o būtent tiek laiko reikės „McLaren“ komandai, kad ji, jos pačios skaičiavimais, pasiektų itin konkurencingą lygį ir priartėtų prie lyderių. Dabar, pasak žurnalo, Vettelis svarsto tik vieną variantą – 2021 metais pereiti į „Mercedes“.

Šių metų pabaigoje baigiasi abiejų „Mercedes“ pilotų – tiek Lewiso Hamiltono, tiek ir Valtteri Botto kontraktai, o turint galvoje visai šviežią šios ekipos vadovo Toto Wolffo pasisakymą, Sebastiano perėjimas iš pagrindinio „Mercedes“ konkurento – „Ferrari“ ekipos į Štutgarto koncerno komandą nėra neįmanomas. Tuo atveju, jei Vetteliui nepavyktų susitarti su „Mercedes“, jis visai paliktų „Formulę-1“.

Jau yra aišku, kad į „Ferrari“ pereinančio Carloso Sainzo vietą „McLaren“ komandoje užims australas Danielis Ricciardo.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos