Šaltinis: C. Hornerį apskundusi darbuotoja – pikta, išsigandusi ir įbauginta (33)

Šaltinis: C. Hornerį apskundusi darbuotoja – pikta, išsigandusi ir įbauginta
logo Balandžio 03 d. 08:00, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Red Bull“ žiemą pradėtą vidinį tyrimą dėl, galimai, netinkamo Christiano Hornerio elgesio baigė prieš pat sezono pradžią. Tuomet komanda pranešė, jog visiškai išteisina savo ilgametį vadovą. Nors šis tyrimas iki šių dienų susilaukia daugybės dėmesio, vienintelis žmogus, kuris buvo nušalintas nuo pareigų,yra skundą pateikusi darbuotoja.

Pati tyrimo iniciatorė dėl teisiškai privalomo konfidencialumo šiuo metu negali bendrauti su žiniasklaida, tačiau BBC pavyko pakalbinti pranešėjai artimą žmogų. Pastarasis teigia, jog „Red Bull“ darbuotoja sunkiai gali suvokti, kaip jos skundą buvo galima atmesti.

„Žmonėms yra sudėtinga suprasti jos situaciją. Ji negali, o tuo pačiu ir nenori, kalbėti. Ji yra labai nusiminusi, labai pikta, labai išsigandusi, labai įbauginta ir labai vieniša. Manau, kad žmonės, nebūdami jos vietoje, tiesiog negali suprasti, kaip ji jaučiasi.

Mes visi galime perskaityti „WhatsApp“ žinutes, kurios buvo išviešintos, tuomet kiekvienas galime pasidaryti išvadą ar tai yra tinkamas santykis tarp komandos vadovo ir darbuotojos. Kaip sakė Christianas, jis nori nubrėžti ribą. Tačiau jeigu procesas buvo sąžiningas, nepriklausomas ir skaidrus, jei nebuvo nustatyta jokių pažeidimų, kodėl tuomet jis neneigia, jog išviešintos žinutės yra tikros?

Aš suprantu, kad yra žmonių, kurie šioje situacijoje vadovaujasi posakiu, jog tango yra šokamas dviese, bet tai nėra sąžininga. Tai yra bandymas nukreipti dėmesį. Klausimas yra toks: ar Christianas turėjo daryti tai, ką padarė, užimdamas vadovo postą?

Ji tikrai sunkiai supranta, kaip, turint visą informaciją, nepriklausomas procesas galėjo prieiti prie tokių išvadų. Tai šokiruoja, todėl nereikia stebėtis, kad ji labai nusiminusi. Išties ji gavo daug pasiūlymų parduoti savo istoriją ir nei karto nesvarstė galimybės dalyvauti tokiuose dalykuose.

Jai negalima kalbėtis net su savo draugais, ji šiuo metu gali kalbėtis tik su artimais šeimos nariais. Dabar mes turime tiesiog vienišą moterį, kuri elgėsi tinkamai ir jaučiasi neišklausyta. Tai buvo tikrai visiškai neteisingas procesas. Reikia būti tikrai labai drąsiai moteriai, kad padarytum tai, ką ji padarė. Tačiau, deja, dabartinė padėtis yra tikrai labai bloga.

Ji registravo savo skundą darbo ginčų komisijai, o ten procesas yra viešas. Deja, iki tos datos dar yra labai daug laiko. Kiekviename žingsnyje ji, kaip ir apie tai rašiusi žiniasklaida, buvo gąsdinama teisinėmis priemonėmis. Dabar ji yra nušalinta nuo pareigų ir akivaizdu, kad galiausiai „Red Bull“ norės tiesiog ją atleisti.

Tačiau ji yra pasiryžusi, kad tiesa paaiškėtų. Ji paprasčiausiai nori dirbti šiame sporte ir yra labai susirūpinusi dėl savo ateities. Ji bijo, kad tai kainuos jos reputaciją ir gerokai sumažins įsidarbinimo galimybes. Ji automobilių sporte dirbo visą savo gyvenimą, todėl, viena vertus, yra labai susirūpinusi ir išsigandusi dėl ateities, kita vertus, ji labai nori, kad tiesa paaiškėtų.

Kadangi ji negali atvirai bendrauti su draugais, manau, kad baimę laiko savyje. Ji niekam nepasakoja apie procesą, kadangi gerbia nustatytas taisykles. Ji buvo visiškai nutildyta, o galios pozicijoje esantis Christianas turėjo daugybę galimybių pateikti savo įvykių versiją“, - BBC sakė suspenduotai darbuotojai artimas žmogus.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
xrd
IP: c9aaf42 | 04/03 08:21 Atsakyti
Tokia įbauginta, kad vėl nori grįžti į darbą.
Misiulise
IP: 5712a3e | 04/03 10:21 Atsakyti
Skaičiau tas hornerio žinutes. Atrodo akivaizdu, kad buvo provokacijų iš jos. Ji niekad normaliai taip jam ir nepasako, kad sorry, horneri, nieko tikrai nebus. O teasina jį ir teasina, už nosies vedžioja. Plius horneris žinutėse niekur neplaka darbo su flirtavimu, niekur nesinaidoja vadovo pozicija. Todėl redbull jį ir paleidžia nuo kabliuko. All good. Vienintelis negražus dalykas, tai hornerio žmonai ir šeimai gėda, bet visiems būna krizių, tereikia mokėti jas išsispręsti
Makas
IP: 85b17f0 | 04/03 08:14 Atsakyti
Na ką nepavyko išmesti Hornerio tyliai, tai dabar metamos visos purvasklaidos priemonės. Josas taip lengvai nepasiduos.
Andre
IP: 4b9c377 | 04/03 08:41 Atsakyti
lolol
04/03 08:24

Man irgi nesuvokiama, kaip visoje šitoje situacijoje nukentėjo tik a... skaityti daugiau

Kuri instanciją ją įvardinoo kaip auką apart žurnalistų? Mažiau laiko bulvare leisk.
kart
IP: ff4c1cb | 04/03 08:48 Atsakyti
lolol
04/03 08:24

Man irgi nesuvokiama, kaip visoje šitoje situacijoje nukentėjo tik a... skaityti daugiau

O kokiais laikais "jie gyvena"? Nupušusių woke'erių kultūros laikais, kurie viskuo tiki kas jiems brukama, nes smegenėlės tiek praskydę, jog nebegeba galvoti?
lolol
IP: ae918c1 | 04/03 08:24 Atsakyti
Man irgi nesuvokiama, kaip visoje šitoje situacijoje nukentėjo tik auka. Net jeigu pagrindinis akcininkas nupušęs azijietis, neturintis supratimo apie vakarietišką kultūrą, vistiek RB tas skandalas finale kainuos tiek daug, kad tas azijietis raugės dar ne vienus metus.
Na ir labai keista, kad vietinė publika, kad ir bumeriai būdami, bet elgiasi, kaip viduramžiais ir nesuvokia kokiais laikai jie gyvena. Apgailėtina.
mrf
IP: 65f18e7 | 04/03 09:39 Atsakyti
xrd
04/03 08:21

Tokia įbauginta, kad vėl nori grįžti į darbą.

Įmonėse dažnai būna vienas kitas raugas (ypač vadovaujančiose, galios pozicijose), bet tai nereiškia, kad pats darbas, jo pobūdis yra š, jau nekalbant apie puikius kolegas su kuriais per daugybę metų užsimezgė draugiški santykiai. Baisu čia paskaičius komentarus galvoti, kokius gyvenimus gyvena f-1 komentuotojai, kai jie pagal savo "bobas" spręsdami visas „fyfomis“ mato, nesupranta, kaip galima mėgti ir norėti grįžti į savo darbą...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472