San Marino GP: kvalifikacija

logo 2006 Balandžio 22 d. 16:10, Ferrari
San Marino GP kvalifikacijoje dominavo ir sekmadienio lenktynėms pirmąją starto poziciją iškovojo „Ferrari“ ekipos lenktynininkas Michaelis Schumacheris.
Kartu su juo iš pirmosios starto eilės startuos „Honda“ sportininkas Jensonas Buttonas, kvalifikacijos nugalėtojui pralaimėjęs 0,193 sekundės. Pagaliau gerai pasirodė ir jo komandos draugas Rubensas Barrichello, iškovojęs trečiąją poziciją. Kitas „Ferrari“ pilotas Felipe Massa kvalifikacijoje liko ketvirtas.
„Formulės-1“ čempionas ir šių metų pirmenybių lyderis Fernando Alonso iš „Renault“ kvalifikacijoje užėmė tik penktąją vietą, tuo tarpu kitas šios komandos pilotas Giancarlo Fisichella liko vos vienuoliktas.
Žemai rytojaus lenktynes pradės ir „McLaren“ lenktynininkai. Juanas Pablo Montoya ir Kimi Raikkonenas startuos iš atitinkamai septintosios ir aštuntosios vietų.
San Marino GP lenktynių sekmadienį pradžia – 15 val. Lietuvos laiku. Jas tiesiogiai transliuos TV3 televizija.