San Paulo GP sprinte - G. Russello triumfas (58)

San Paulo GP sprinte - G. Russello triumfas
logo Lapkričio 12 d. 23:11, Jiri Krenek for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Brazilijoje surengtose sprinto varžybose pirmąją pergalę iškovojo „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas, už savęs palikęs Carlosą Sainzą ir komandos draugą Lewisą Hamiltoną.

Kevinas Magnussenas sprinto lenktynes pradėjo pirmas, bet įveikus pirmuosius tris ratus jį aplenkė Maxas Verstappenas, o dar po vieno rato ir G. Russellas.

Rikiuotės priekyje atsidÅ«rusiam M. Verstappenui buvo sunku pabėgti nuo varžovų. Olandas buvo vienas iš dviejų sportininkų, kuris sprintą pradėjo su vidutinio kietumo padangomis.

Varžyboms įpusėjus, G. Russellas ėmė atakuoti M. Verstappeną, bet pastarasis atkakliai gynėsi nuo varžovo atakų. Tačiau „Mercedes“ lenktynininkui penkioliktame rate pavykto aplenkti „Red Bull“ pilotą ir įsiveržti į priekį.

Dar po keturių ratų M. Verstappeną aplenkė C. Sainzas. Sportininkams nepavyko išvengti kontakto, kurio metu buvo apgadintas priekinis „Red Bull“ automobilio sparnas.

Su apgadintu bolidu M. Verstappenui nepavyko atsilaikyti ir prieš kitą „Mercedes“ lenktynininką L. Hamiltoną.

Per likusius ratus lyderių trejetukas išliko nepakitęs. Tad G. Russellas triumfavo sprinto varžybose, o už jo finišo liniją antroje ir trečiose pozicijose kirto C. Sainzas, kuriam rytoj bus pritaikyta 5 starto pozicijų bauda, ir L. Hamiltonas. Tuo tarpu M. Verstappenas turėjo pasitenkinti ketvirta vieta.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė kitas „Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas.

Paskutinius taškus išsidalino šeštoje, septintoje ir aštuntoje vietose finišavę Charlesas Leclercas, Lando Norrisas ir K. Magnussenas.

Sprinto varžybos itin nesėkmingai susiklostė „Alpine“ komandai. Fernando Alonso jau pirmuose ratuose trenkėsi į komandos draugo Estebano Ocono bolido galą. Ispanas turėjo atlikti neplanuotą sustojimą ir pasikeisti priekinį sparną. Nei vienas iš „Alpine“ sportininkų neiškovojo taškų.

Ramiai varžybos nepraėjo ir „Aston Martin“ komandai. Gindamasis nuo ekipos draugo Sebastiano Vettelio atakų, Lance‘as Strollas privertė vokietį pasivažinėti už trasos ribų. Kanadietis vėliau ne tik prarado poziciją, bet ir buvo nubaustas teisėjų, kurie jam skyrė 10 sek. baudą.

Sprinto varžybų nebaigė vienintelis Alexas Albonas, kuris buvo privertas sustoti po to, kai sugedo jo „Williams“ automobilis.Komentarai (58)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
wefg
IP: 75e6204 | 11/13 19:48 Atsakyti
pppp
DG80
IP: 916b39d | 11/13 19:28 Atsakyti
Sveiki, linka ikelkit, aciu.
vardas
IP: e0470b0 | 11/13 18:38 Atsakyti
marko sako, kad perez buvo per toli, 'strategas' binotto nustebes, kad nepraleido, o max tyli berods
vardas
IP: e0470b0 | 11/13 18:27 Atsakyti
nera kas tokiems lenktynininkams ir kai 1.6s. meksikoje perez nenorejo dirbtines pergales savo salyje. po kiekvienu straipsniu mercedes palaikantys vis kazka pro sali pakomentuoja.
Slipstream
IP: 129837d | 11/13 17:26 Atsakyti
Mclaren
11/13 16:42

Gal kas idomumo delei domejosi koks oras Brazilijoje ar galima tiketis... skaityti daugiau

Panasu kad lietaus nebus,visas lietus gerokai i pietus nuo San Paulo
Mclaren
IP: e68898d | 11/13 16:42 Atsakyti
Gal kas idomumo delei domejosi koks oras Brazilijoje ar galima tiketis lietaus per lenktynes?
pala
IP: 49b7de7 | 11/13 15:29 Atsakyti
k
11/12 23:29

helmutas marko, pries sprinta interviu, maxas lengvai laimes sprinta. ... skaityti daugiau

Pala, jau kitu metu sezono pradzioje laukit asaru, nes ju bus daug tiek is horney tiek is senio tiek is snargliaus, laukiu nesulaukiu,. Cia ir padibaige rbr era. 😍
Aivaras1
IP: 2b784f3 | 11/13 15:03 Atsakyti
kazkiek keistai nuskambejo perezo prasymas apsikeisti su ver vietomis vardan vieno tasko su baisine rizika, nes lec vaziavo uz 1.6s o ver pazeistu sparnu. meksikoje jis pats pareiske, kad jam nereikia is komandos jokiu dirbtinu pagalbu ir apkeitimu. greitai apsigalvojo ciudikas
lolol
IP: ae918c1 | 11/13 10:10 Atsakyti
F1 lenktynės nebūna tokios intensyvios kaip komentarai šioje svetainėje - vakar moderatoriams teko netgi išjungti straipsnį kuriam laiku, kad apraminti besikaunančius, nes nesivaldė liaudis visiškai :D
Heiteris
IP: 8724c84 | 11/13 08:51 Atsakyti
Antiklepsius
11/12 22:40

Šios dienos lūzeriai maxas už tipinę gynybą, gavo pats per nosį,... skaityti daugiau

Vaikeli, tai lenktynės, tokia gynyba turi būti, bent kažką gražaus pamatėm. Bet hamiltono fanai nori tik apvažiuoti...
×

TOP naujienos