San Paulo GP sprinte - G. Russello triumfas

San Paulo GP sprinte - G. Russello triumfas
logo 2022 Lapkričio 12 d. 23:11, Jiri Krenek for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Brazilijoje surengtose sprinto varžybose pirmąją pergalę iškovojo „Mercedes“ lenktynininkas George‘as Russellas, už savęs palikęs Carlosą Sainzą ir komandos draugą Lewisą Hamiltoną.

Kevinas Magnussenas sprinto lenktynes pradėjo pirmas, bet įveikus pirmuosius tris ratus jį aplenkė Maxas Verstappenas, o dar po vieno rato ir G. Russellas.

Rikiuotės priekyje atsidÅ«rusiam M. Verstappenui buvo sunku pabėgti nuo varžovų. Olandas buvo vienas iš dviejų sportininkų, kuris sprintą pradėjo su vidutinio kietumo padangomis.

Varžyboms įpusėjus, G. Russellas ėmė atakuoti M. Verstappeną, bet pastarasis atkakliai gynėsi nuo varžovo atakų. Tačiau „Mercedes“ lenktynininkui penkioliktame rate pavykto aplenkti „Red Bull“ pilotą ir įsiveržti į priekį.

Dar po keturių ratų M. Verstappeną aplenkė C. Sainzas. Sportininkams nepavyko išvengti kontakto, kurio metu buvo apgadintas priekinis „Red Bull“ automobilio sparnas.

Su apgadintu bolidu M. Verstappenui nepavyko atsilaikyti ir prieš kitą „Mercedes“ lenktynininką L. Hamiltoną.

Per likusius ratus lyderių trejetukas išliko nepakitęs. Tad G. Russellas triumfavo sprinto varžybose, o už jo finišo liniją antroje ir trečiose pozicijose kirto C. Sainzas, kuriam rytoj bus pritaikyta 5 starto pozicijų bauda, ir L. Hamiltonas. Tuo tarpu M. Verstappenas turėjo pasitenkinti ketvirta vieta.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė kitas „Red Bull“ sportininkas Sergio Perezas.

Paskutinius taškus išsidalino šeštoje, septintoje ir aštuntoje vietose finišavę Charlesas Leclercas, Lando Norrisas ir K. Magnussenas.

Sprinto varžybos itin nesėkmingai susiklostė „Alpine“ komandai. Fernando Alonso jau pirmuose ratuose trenkėsi į komandos draugo Estebano Ocono bolido galą. Ispanas turėjo atlikti neplanuotą sustojimą ir pasikeisti priekinį sparną. Nei vienas iš „Alpine“ sportininkų neiškovojo taškų.

Ramiai varžybos nepraėjo ir „Aston Martin“ komandai. Gindamasis nuo ekipos draugo Sebastiano Vettelio atakų, Lance‘as Strollas privertė vokietį pasivažinėti už trasos ribų. Kanadietis vėliau ne tik prarado poziciją, bet ir buvo nubaustas teisėjų, kurie jam skyrė 10 sek. baudą.

Sprinto varžybų nebaigė vienintelis Alexas Albonas, kuris buvo privertas sustoti po to, kai sugedo jo „Williams“ automobilis.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332