Šanchajaus trasoje vėl organizuojami sporto renginiai

Šanchajaus trasoje vėl organizuojami sporto renginiai
logo 2020 Balandžio 04 d. 16:19, Renault Sport

Šanchajaus trasoje, Kinijoje, vėl organizuojami sporto renginiai. Tiesa, lenktynių žiede kol kas leidžiama organizuoti tik privačius renginius.

Minėtoje trasoje turėjo įvykti ketvirtosios šių metų F-1 sezono lenktynės. Bet dar vasarį buvo paskelbta, kad varžybos dėl koronaviruso atidedamos. Tuo metu tokį sprendimą priėmė ir į „Liberty Media“ su prašymu kreipėsi lenktynių organizatoriai „Juss Events“.

Tačiau dabar Kinija, pirmoji šalis, kurioje ėmė plisti koronavirusas, po truputi atsigauna ir daugelyje miestų jau leidžiama įvairi veikla. Tiesa, mokyklos, kino teatrai ir turistų labiausiai pamėgtos vietos vis dar yra uždarytos.

Duris atvėrė Šanchajaus trasa. Šią savaitę joje buvo surengtas „Porsche“ renginys. Tiesa, varžybos vyko be žiūrovų, o dalyvių skaičius, galėjęs atvykti į trasą, taip pat buvo ribotas.

Skelbiama, kad pirmosios didesnės reikšmės varžybos turėtų įvykti birželio mėnesį. Birželio 26 d. ketinama surengti Kinijos GT čempionato lenktynes.

Kol kas nėra žinoma kada šiais metais Šanchajaus trasoje būtų galima surengti F-1 lenktynes. Viena aišku, kad lenktynės tikrai negalėtų būti rengiamos gruodžio, sausio ar vasario mėnesį, nes tuo metu Šanchajuje pliusinė temperatūra neperlipa 10 laipsnių Celsijaus ribos.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos