„Sauber“ apie „Audi“: viskas vyksta pagal planą

„Sauber“ apie  „Audi“: viskas vyksta pagal planą
logo Vasario 26 d. 16:30, Alfa Romeo F1 Team

Nepaisant to, jog pasikeitė „Audi“ vadovybė, organizacija neketina keisti savo planų ir 2026-aisias debiutuos F-1. Bent jau taip tikina, „Sauber“ atstovas Alessando Alunni Bravi.

„Audi“ grupė yra tvirtai įsipareigojusi visais lygiais. Visuomet sakėme, kad sprendimą žengti į F-1 priėmė ne pavieniai žmonės, o valdyba. Paskui susitarimą patvirtino „Audi“ patariamoji valdyba ir „VW Group“ stebėtojų taryba. Taigi, įsipareigojimai yra.

Projektas vykdomas pagal grafiką ir akcininkų sukurtą valdymo modelį. Dinamikos valdyboje komentuoti mes negalime. Tačiau mes žinome, kad turime tvirtą palaikymą.

Andreasas Seidlas glaudžiai bendradarbiauja su mūsų darbuotojais, kad mūsų komanda būtų suformuota 2026-iesiems metams. Manau, kad būtent tai yra svarbiausia. Matome, kad žiniasklaidoje yra tam tikrų spekuliacijų. Tai normalu, kadangi daug kam įdomu pilnai suprasti „Audi“ projektą.

Tačiau viskas gerai. Mes su „Audi“ kartu sunkiai dirbame visais lygmenimis. Jokių pokyčių nėra, o kadangi vis labiau artėjame prie 2026-ųjų, turime dirbti dar didesniais pajėgumais.

Mačiau, kad spaudoje yra spekuliuojama ar „Sauber“ infrastruktūra yra tinkama, kad taptų tvirtu naujos komandos pagrindu. Galiu pasakyti, kad kai „Audi“ nusprendė įsigyti „Sauber Group“, buvo vykdomas išsamus patikrinimas visais lygiais. Jis apėmė ir mūsų įrangą bei technologijas.

Žinoma, kad norėdami tapti konkurencingais turime gerinti savo patalpas, plėsti įrangos ir darbuotojų skaičių, investuoti į technologijas, kaip ir visos kitos komandos. Per pastaruosius ketverius metus matėme, kaip komandos stato naujus aerodinaminius tunelius, kad turėtų moderniausius įrenginius. Visos jos investavo į technologijas ir žmones. Mes darome tą patį.

F-1 yra technologijų sportas. Taigi, ši kelionė nėra vienerių metų kelionė. Tai yra ilgas procesas.

Nemanau, kad sklandantys gandai gali ką nors pakeisti. Mes kalbamės su žmonėmis, su potencialiais vairuotojais. Jie žino mūsų projekto grafiką. Jie tiksliai žino kas yra mūsų grupės lyderis Seidlas ir kokia yra jo vizija“, - kalbėjo „Sauber“ atstovas.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794