„Sauber“ apskųs diskvalifikaciją

„Sauber“ apskųs diskvalifikaciją
logo 2011 Kovo 27 d. 16:21, Sauber
Sauber“ komanda įteikė Tarptautinei automobilių federacijai (FIA) pranešimą, kuriuo paskelbė apie savo ketinimus apskųsti Australijos GP teisėjų sprendimą diskvalifikuoti ekipą.
„Tai labai stebinantis ir nuviliantis įvykių posūkis“, - arbitrų nuosprendį komentavo komandos technikos direktorius Jamesas Key'us.
„Panašu, kad kilo klausimas dėl viršutinio galinio sparno elemento viršutinio paviršiaus – šis paviršius nėra pagrindinis elemento veikimui ir iš esmės nesvarbus jo funkcionavimui“, - aiškino specialistas.
„Tai tikrai nesuteikė pranašumo. Dabar tikriname dalių projektus ir stengiamės geriau perprasti situaciją bei ketiname pateikti apeliaciją dėl teisėjų sprendimo“, - pridūrė jis.
Prieš išbraukiant iš rezultatų, „Sauber“ lenktynininkai Sergio Perezas ir Kamui Kobayashi buvo klasifikuojami atitinkamai septintoje ir aštuntoje vietose.
Komandai užprotestavus teisėjų sprendimą, galutiniai Australijos GP lenktynių rezultatai greičiausiai bus patikrinti tik po kelių savaičių, kai atvejį išnagrinės FIA teismas.
Galerija: Australijos GP lenktynių nuotraukos


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794