„Sauber“ grįžo į P. Sauberio rankas (14)

„Sauber“ grįžo į P. Sauberio rankas
logo 2009 Lapkričio 27 d. 12:42, BMW
Žlugus sandėriui su „Qadbak“, BMW savo „Formulės-1“ komandą pardavė jos įkūrėjui ir ilgamečiam savininkui Peteriui Sauberiui, šiandien buvo patvirtinta oficialiai.
„Sauber“ ekipa ir toliau išliks įsikūrusi Hinwile (Šveicarija). Sandėrio detalės neatskleidžiamos, tačiau žinoma, jog reformavus organizaciją joje liks dirbti apie 250 darbuotojų iš 388 dabar.
„Man labai palengvėjo, kad radome tokį sprendimą. Tai reiškia, kad galima išlaikyti bazę Hinwile ir didžiąją dalį darbo vietų. Esu įsitikinęs, kad naujoji komanda turi labai gerą ateitį „Formulėje-1“, kurioje dabar vykstantys pokyčiai duos naudos nepriklausomoms komandoms“, - komentuodamas žinią pareiškė P. Sauberis.
„Mūsų darbuotojai yra labai kompetetingi ir motyvuoti, todėl nekantriai laukiu, kada kartu su jais galėsiu imtis šio naujo iššūkio. Norėčiau padėkoti BMW už ketverius bendrus metus, kurie apskritai buvo labai sėkmingi“, - sakė šveicaras.
Palankiai apie sudarytą sandėrį atsiliepė ir BMW valdybos narys dr. Klausas Draegeris.
„Esame labai patenkinti šiuo sprendimu. Tai išpildo svarbiausią reikalavimą – sėkmingą komandos ateitį“, - kalbėjo automobilių gamintojo atstovas.
„Su Peteriu Sauberiu visuomet palaikėme puikius santykius su absoliučia pagarba. Norėtume padėkoti Peteriui Sauberiui ir visai komandai už puikų bendradarbiavimą ketverius pastaruosius metus“, - pridūrė jis.
BMW apie savo pasitraukimą iš „Formulės-1“ netikėtai paskelbė šių metų liepos pabaigoje. Rugsėjo viduryje automobilių gamintojas pranešė apie planus parduoti savo komandą „Qadbak“ investiciniam fondui. Nuo pat pradžių įtarimų kėlęs paslaptingas pirkėjas sandėrio taip ir neužbaigė.
P. Sauberis „Sauber“ įkūrė prieš daugiau nei 30 metų. Šveicaras iš pradžių kūrė automobilius važiavimo į kalną varžyboms, vėliau kartu su „Mercedes“ skynė laurus prototipų lenktynėse, o 1992 m. jo ekipa debiutavo „Formulės-1“ lenktynėse. 2005 m. didžiąją dalį komandos akcijų įsigijo BMW koncernas.
„Sauber“ ekipa iki šiol neturi vietos dalyvauti kitų metų „Formulės-1“ čempionate. Komanda turėtų užimti iki šiol „Toyota“ priklausiusią poziciją, tačiau to dar oficialiai nepatvirtinto Tarptautinė automobilių federacija (FIA).

Komentarai (14)
SenisBS
| 11/27 18:35 Atsakyti
Valio Petruk! Kad tik energijos uztektu, ne pirmas kartas gi...
W
| 11/27 16:42 Atsakyti
Sauberio rankose bent jau komanda nenumirs ir nedings iš f1 žemėlapio - super.
Sėkmės Peteri užsitikrinant rikiuotės vietą kitais metais ir lauksim podiumų ;-)
DJ EGIS
| 11/27 16:12 Atsakyti
Dabar bereikia tikėtis, jog ,,Sauber'' gaus vietą kitų metų čeempionate, nes labai jau tas reikalas užvilkintas ir kelia įtarimų
Formis
| 11/27 14:02 Atsakyti
BMW tai "protai", būtų norėję jog komanda išliktu, būtų davė nusipirkti Sauberiui ankčiau komandą(kada pasirašinėjamos buvo konkordo sutartys), tada ir vieta garantuota ir kažkokias ten išmokas komanda būtu gavusi, o dabar...
intruderis
| 11/27 13:58 Atsakyti
Nuostabi naujiena! Dziugu kad visdelto Sauberis apsieme gelbeti komanda :) nors ir lb nenorejau is pradziu. Smagu tikrai. Kuo daugiau nepriklausomu komandu tuo F1 tik geriau. Ypac smagu kad grizta butent Sauber, o ne kasnors visiskai naujo..
moderator La Form
| 11/27 13:34 Atsakyti
Idomu uz kokia suma jam pardave. Nes kai BMW uz komanda norejo 65 mln., tai Sauberis teige, kad vokietukai nori stipriai per daug. Nu dabar Sauberiui bus pilnos rankos darbo. Petronas turbut liks, bet vien jo pinigu nepakaks. Gal tie neivardinti amerikieciai pagelbes Sauberiui.
Senelis
| 11/27 13:34 Atsakyti
gera naujiena...nemanau,kad FIA nesudarys sąlygų Sauberiui dalyvauti čempionate...
svayux
| 11/27 13:30 Atsakyti
puiku, kad zlugo sanderis, komanda grizo i senas geras rankas. Sekmes jiem
Nuno
| 11/27 13:20 Atsakyti
beje, kai kur raso, kad pirkimas yra su salyga apie vieta F1 kitama sezone
db
| 11/27 13:16 Atsakyti
Nu va, tuoj gaus F1 spot'ą net neabejoju :)
×

TOP naujienos