„Sauber“ šiemet padarė didžiausią pažangą

„Sauber“ šiemet padarė didžiausią pažangą
logo 2018 Lapkričio 29 d. 01:23, Pirelli / LAT Images

Pasibaigus šių metų F-1 sezonui ir sudėliojus visus taškus, tapo aišku, kad didžiausią pažangą per pastaruosius dvylika mėnesių padarė „Sauber“ komanda.

Su C37 bolidu šveicarų ekipa buvo beveik dviem su puse sekundės greitesnė nei pernai. Žinoma, prie stipriai pagerėjusios „Sauber“ formos prisidėjo tai, jog komanda šiemet naudojo ne metų senumo „Ferrari“ variklius, o naujausios specifikacijos italų motorus.

Antra pagal padarytą pažangą - dar viena komanda naudojusi „Ferrari“ variklius - „Haas“. Amerikiečiai buvo beveik 1,9 sek. greitesni nei pernai. Kovoje su „Renault“ dėl ketvirtosios vietos čempionate pralaimėjo tik todėl, jog nesugebėjo išnaudoti savo potencialo. Minėtoji „Renault“ pernai buvo didžiausią pažangą padariusi ekipa. Šiemet komanda liko rikiuotės viduryje.

„Mercedes“ ekipai, kuri šiemet penktą kartą iš eilės tapo čempione, buvo sunkiausiai iš visų pasistūmėti į priekį. Jos progresas lyginant su praėjusiu sezonu - 1,12 sek. Tuo tarpu pagrindinės jos varžovės „Ferrari“ progresas nežymiai didesnis - 1,19 sek.

Tarp mažiausią pažangą padariusių komandų - dvi praeityje dėl titulų kovojusios ekipos: „McLaren“ ir „Williams“.

Minėtoji „McLaren“ atsisakė „Honda“ variklių ir šiemet naudojo „Renault“ motorus, bet sukūrė prastą bolidą. Nepaisant to, britų komanda šiemet buvo sekunde greitesnė nei pernai, kuomet naudojo japonų jėgaines.

Prasčiausiai atrodė „Williams“ situacija. Pastaroji ekipa šiemet pagreitėjo vos 0,3 sek. „Williams“ net aštuoniuose etapuose buvo lėtesnė nei pernai.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749