Saudo Arabija nori nuosavos komandos

Saudo Arabija nori nuosavos komandos
logo 2023 Vasario 21 d. 13:49, Alpine Racing

Saudo Arabijos automobilių sporto federacijos prezidentas ir nacionalinio GP etapo organizacinio komiteto pirmininkas princas Halidas bin Sultanas Al Abdulla Al Faisalas išreikšÄ— pageidavimą, kad jų šalyje gali atsirasti nuosava „Formulės-1“ komanda.

Iki antrojo šio sezono etapo Saudo Arabijoje liko apie mėnuo, o šia progra surengtoje spaudos konferencijoje princas Al Faisalas pareiškė: „Mes turime ilgą automobilių sporto istoriją, mes buvome pirmieji „Formulės-1“ rėmėjai iš Artimųjų Rytų, kai 1978 metais „Saudi Air“ pasirašÄ— kontraktą su „Williams“.

Labai didžiuočiausi matydamas Saudo Arabijos pavadinimą labiausiai prestižiškame tokiame tarptautiniame renginyje kaip „Formulė-1“. Tai įkvėpė mane glaudžiai bendradarbiauti su „Formule-1“, kuri labai sėkmingai vystosi pastaruosius 40 metų.

Šis palikimas pirmiausia mus atvedė prie to, kad pradėjome rengti Saudo Arabijos GP etapą, o vėliau tai gali tapti priežastimi, kad mes sukursime nuosavą komandą „Formulėje-1“. Be to, mes šiose varžybose norėtumėm matyti sportininką iš mÅ«sų šalies, kuris sugebėtų lenktyniauti pačiu aukšÄiausiu lygiu. Mes išties esame susižavėję automobilių sportu ir norime įdėti savo indėlį, suvaidindami jame dar svarbesnį vaidmenį“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794