Schumacher apie Barrichello (5)

logo 1999 Lapkričio 27 d. 00:00
Rubens Barrichello netrukus pradės bandymus su Ferrari gruodžio 1 dieną, o jo 2000 metų komandos kolega Michael Schumacher nepraleido progos pakalbėti apie jaunąjį brazilą.
"Rubens kantriai laukė galimybės ateiti į stiprią komandą" sakė Schumacher. "Dabar jis gavo šią galimybę Ferrari komandoje. Aš nemanau kad jis man bus konkurentas, bet tikiu, kad jis nudirbs puikų komandinį darbą ir laimės keletą etapų. Barrichello pagalba kovoje dėl kostruktorų taurės yra labai svarbi."
Barrichello yra labai gerai vertinamas F1 bendrijoje ir daugelis tiki, kad jis sugebės konkuruoti greičiu su Schumacher, tačiau daugelis abejoja jo emociniu stabilumu, kuris gali neleisti brazilo viltims išsipildyti. Šis sezonas bus lemiamas brazilui.

Komentarai (5)
KRITIKUNAS
| 04/15 01:19 Atsakyti
Jaunasis brazilas :)) Ir as tada neklausiu ka jus cia visi veikiat :)))
forms
| 07/19 23:23 Atsakyti
O koks MS savanaudis "Aš nemanau kad jis man bus konkurentas" Bet kitavertus MS ir aiškiaregis :) Kaip Lolišvili :) Rubensas netapo ir netaps niekada MS konkurentu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Redcar + Claudy + Mobil 1>>>>>Aš neklausiu ką jūs čia veikiat nes tikriausiai tą patį ką ir aš!!!


Mobil 1
| 06/20 15:14 Atsakyti
Claudy >>> o tu?
Zinoma, kad pagalba labai svarbi, kitaip shumis butu buves vois 2 kar championu.
moderator Claudy
| 09/20 14:20 Atsakyti
Redcar > ka ce veiki .:)))?
Redcar
| 01/12 01:21 Atsakyti
Sako, kad neuzsitrauktu gedos...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas