Seras Williamsas nori pergalės (10)

logo 2001 Rugpjūčio 01 d. 12:32
“BWM Williams” ekipa, Vokietijoje iškovojusi trečią pergalę šį sezoną, norėtų ja neapsiriboti.
“Aš prieš daugelį metų esu pasakęs, jog nereikia būti pernelyg godžiam. Dabar mes esame iškovoję tris pergales ir tai yra, ko mes siekėme, tačiau bet kuri iškovota pergalė visada yra puiku”,– teigė Frankas Williamsas.
Po savaitgalį Ralfo Schumacherio iškovotų dešimties taškų, “Williams” pilotą jau tik šešiais taškais lenkia Davidas Coulthardas, o komandinėje įskaitoje antroje vietoje esančiai “West McLaren” pralaimi dešimčia taškų.
Tačiau nepaisant “BMW Williams” dominavimo praėjusį savaitgalį, Gerhardas Bergeris, “BMW Motorsports” vadovas, mano, kad jiems bus sunku įveikti “McLaren” šį sezoną. “Aš taip pat nepritariu nuomonei, kad mes būsime kandidatai į čempiono titulą kitais metais. Galbūt reikėtų galvoti apie 2003 metus”,– teigė Bergeris.
Ferrari” komandinėje įskaitoje turi beveik tris kartus daugiau taškų. Tai reiškia, kad mes atsiliekame dvejais metais. Aš tikiuosi, kitą sezoną mes kovosime dėl antros vietos”,– mano “BMW Motorsports” vadovas.

Komentarai (10)
miga
| 08/01 12:46 Atsakyti
Lbai sveikintinas Puslapio atsigavimas! Taip ir toliau!
arz
| 08/01 16:19 Atsakyti
bergeris pasikuklino. manau kad kitais metais Williams pakovos ir del chempionu titulos.
Expertas
| 08/01 16:42 Atsakyti
be abejones , Williams kovos del pirmu vietu 2002, del titulo 2003.Mersedesams nuo 1995m prireike 4m titului, 3m pergalems. Vokeciai tokie jau yra- pirmyn ir poto atgal juda mazais zingsneliais( mersu pvz)
darude
| 08/01 16:57 Atsakyti
Jo, puslapis tai jau tikrai atsigavo. Na ir pesimistas tas Bergeris. Nors esu prisiekes McLaren fanas, bet manau, kad 2002 williamsai tai duos garo. Nereiks laukt ne 2003...
bassvoice
| 08/01 17:05 Atsakyti
Geriau mažiau žadėti, o daugiau padaryti. Dideli komplimentai puslapio kūrėjams..
Vaidmantas
| 08/01 17:48 Atsakyti
Nebus 2002, tai bus 2003. Viskas priklausys ne tik nuo Williams pazangos, bet ir nuo kitu komandu shuolio. Sekmes Williams.
Gedux
| 08/01 18:41 Atsakyti
Jo sutinku su Vidmantu. Ka jus zinot, ka kitais metais parodys ferrari ir McLaren. As manau, kad McLarenai bus labausiai ishtroshke acikovoti savo titulus. Beje BMW taip pat bus ishalke pergaliu. Na o Ferrarikitais metais tikrai nebebus tokia kaip siais (ypac metu pradzioj).
arz
| 08/01 23:03 Atsakyti
su tin ku su gedux. Ferrari tikrai nebus tokia pat. Nes pabaiga shiu metu, o ji prastoka, duos zhemiau bambos ir privers padirbeti. McLaren viskas priklausys nuo variklio ir elektros. Idomu ka pateiks renault, jaguar ir honda kitiems metams?
Tangas
| 08/02 07:44 Atsakyti
Visgi manau, kad G. Bergeris teisus. Per sezoną padaryta didelė pažanga leidžia tikėtis, kad jei viskas panašiai klostysis ir toliau BMW Williams apie 2003 gali realai pretenduoti į čempionus. Laiko nėra tiek jau daug ir situacija, šiuo metu, ne per geriausia. Pirma, pilotų problema. Keletas įspūdingu Montoyos ar Ralfo startų ir šiek tiek mažiau finišų tai tik prielaida, kad šie pilotai išlaikys tokią formą per visą sezoną. Realiai tik 2002 parodys ko verti šie pilotai. Antra bolidas kaip visuma. Šiandien BMW dominuoja greitose trasose, kur pakanka galingo variklio. Tokių trasų nėra taip jau daug, kad būtų galima tikėtis laimėti tik jų sąskaita. Trečia patikimumo problema Maklarenai jos neišsprendžia jau ketvirti metai. Šiuo požiūriu BMW yra savotiškas analogas, nes prioritetai dėstomi ta pačia seka greitis, pilotas, patikimumas. Ir dar laiko trūkumas. Nereikia turėt didelių iliuzijų dėl Ferari. Jiems ne nesiseka. Ferari jau ruošiasi kitam sezonui ir sekančiais metais ši komanda dar tikrai bus labai realus pretendentas į čempionus.
Taip, kad G. Bergerio žodžiai labai pamatuoti, beje ar ne jis važiavo Feraryje iki Šumio.
Grazvis
| 08/16 02:27 Atsakyti
Noreti nedraudziama...Bet ne visi norai issipildo.
×

TOP naujienos