Serijos iš trijų lenktynių paeiliui neturi tapti norma (2)

Serijos iš trijų lenktynių paeiliui neturi tapti norma
logo Rugsėjo 20 d. 13:34, Pirelli

Iš pradžių „Formulės-1“ 2020 metų tvarkaraštis buvo sudarytas iš rekordinio lenktynių skaičiaus - buvo siūloma surengti net 22 etapus, ko F-1 istorijoje dar niekada nėra buvę. Tačiau pandemija įnešė savo korektyvas ir dabar yra žadama surengti tik 17 GP etapų ir jie įvyks per rekordiškai trumpą laiką - nuo liepos iki gruodžio vidurio.

Aišku, kad tai yra priverstinės priemonės, kurios yra ypatingo pobūdžio ir ateityje vargu ar kas nors norės pakartoti tokią patirtį - per 11 savaičių organizuoti devynerias lenktynes. Ir pasirodė, kad tai yra įmanoma, nors viso to kainą yra labai sunku įvertinti.

„Serija iš trijų varžybų per tris savaites - kažkas panašaus į košmarą, - mano „Racing Point“ vadovas Otmaras Szafnaueris. - Tačiau visi supranta, kodėl šiame sezone reikėjo taip daryti. Bet jei mes pasakysime savo žmonėms, kad tai bus praktikuojama ir toliau, mechanikai elementariausiai išsibėgios iš darbo“.

Jį palaiko ir „Haas“ vykdomasis direktorius Guentheris Steineris: „Tiek daug lenktynių per tokį trumpą neturi tapti nauju standartu, tai būtų labai bloga idėja“.

Bendrą nuomonę suformavo „McLaren“ komandos vadovas Andreas Seidlas: „Džiaugiuosi, kad artimiausiomis savaitėmis grafikas bus kiek normalesnis. Kai teko sudalyvauti 9 lenktynėse per 11 savaičių, mūsų programa buvo intensyviausia nei bet kada anksčiau. Tai labai nuvargina darbuotojus. Mes itin dėkojame savo bendradarbiams, kurie atidavė visas jėgas. Dabar mes sugrįžtame prie daugiau ar mažiau normalaus ritmo, kurį išlaikyti bus lengviau.

Šiais metais susiklostė gana specifinė situacija, todėl ypatingomis aplinkybėmis prireikė ypatingų priemonių. Bet visi turi suprasti: trejos lenktynės paeiliui neturi tapti norma“.


Komentarai (2)
bmw v8
IP: a767045 | 09/20 15:38 Atsakyti
Man visai patiko matyti varžybas beveik kiekvieną savaitgalį 😂
deivec
IP: 1353dd0 | 09/20 14:24 Atsakyti
komandos sneka tik apie save. Nera problemu kai organizuoji pamainas, tai kainuoja, bet daug darbu daromi su didesniu zmoniu kiekiu, kuo F1 kitokia. Daugiau lenktyniu daugiau pajamu.
Aisku nekalbu apie tris lenktynes skirtinguose zemynuose
Bet cia eilinis paverkslenimas
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas