Silverstounas pagerbė L. Hamiltoną

logo 2020 Gruodžio 12 d. 20:39, McLaren F1

Britų lenktynininkų klubas (BRDC), kuriam priklauso Silverstouno trasa, nusprendė pagerbti šiemet septintą kartą F-1 čempionu tapusį Lewisą Hamiltoną. Tad lenktynių žiedo tiesiajai, esančiai prie techninio aptarnavimo zonos, buvo skirtas Hamiltono vardas. Tai pirmas kartas trasos istorijoje, kai vienai iš jos dalių skiriamas pavadinimas sportininko garbei.

Minėtasis L. Hamiltonas Silverstouno trasoje yra iškovojęs net septinis kartus. Šešios pergalės buvo iškovotos naudojant dabartinę trasos konfigūraciją, kurioje yra ir minėtoji tiesioji.

Apie Silverstouno sprendimą L. Hamiltoną šiandien informavo BRDC prezidentas, buvęs F-1 pilotas, Davidas Coulthardas.

Pirmą kartą L. Hamiltonas „pole“ poziciją Silverstoune iškovojo debiutiniame sezone, 2007 metais. Dar po metų britas nugalėjo Didžiosios Britanijos GP lenktynėse, kurios iki šiol yra laikomos vienomis geriausių sportininko karjeroje.

L. Hamiltonas Silverstoune nugalėjo ir šiemet, kuomet finišo liniją kirto pirmas, nepaisant to, jog buvo sprogusi viena iš bolido padangų. Tuo tarpu antrose, 70 metų jubiliejaus GP varžybose, britas nusileido Maxui Verstappenui ir tenkinosi antra vieta.