Silverstounas tikisi sulaukti žiūrovų

Silverstounas tikisi sulaukti žiūrovų
logo 2021 Vasario 24 d. 18:01, McLaren F1

Prieš kelias dienas Didžiosios Britanijos premjeras Borisas Johnsonas paskelbė, kad visi šalyje įvesti apribojimai, susiję su COVID-19, gali būti atšaukti birželio 21 d. Tokia prognozė įkvėpė „Formulės-1“ Didžiosios Britanijos etapo organizatorius – lenktynės Silverstoune suplanuotos liepos 18 d. ir labai tikimasi, kad jos įvyks su sirgaliais tribūnose.

„Mes planuojame surengti varžybas su pilnomis tribūnomis, - pasakojo Silverstouno autodromo direktorius Stuartas Pringle‘as naujienų agentūrai PA. – Silverstounas nėra ankštas futbolo stadionas ar maži teniso kortai, mūsų 70 tūkst. vietų žiūrovams išdėstytos teritorijoje, viršijančioje 5 km plotą. Pas mus labai daug erdvės, daug įėjimų ir išėjimų. Iš esmės kalbama apie lenktynes atvirame ore. Įmanomas bet koks variantas, bet aš turiu viską sutikslinti ir kol kas nėra garantijų, kad varžybos su sirgaliais įvyks.

Pernai metai buvo labai sudėtingi, kadangi mes neturėjome pajamų, o visą infrastruktūrą reikėjo išlaikyti. Aš noriu, kad į 2021 m. Didžiosios Britanijos GP atvyktų kuo daugiau žiūrovų. Tai labai svarbu Silverstounui, todėl mes padarysime viską ir įrodysime, kad renginys bus saugus.

Jau pastebiu, kad iš sirgalių pusės jau yra labai didelė paklausa bilietams. Jie nori atvažiuoti į tribūnas, o mūsų užduotis yra sudaryti saugias sąlygas jiems, kad jie galėtų atvykti“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778