Singapūre - trečioji iš eilės C. Leclerco „pole“

Singapūre - trečioji iš eilės C. Leclerco „pole“
logo 2019 Rugsėjo 21 d. 17:04, Ferrari

Singapūre vykusioje F-1 kvalifikacijoje varžovus greičiu pranoko ir trečiąją „pole“ poziciją iš eilės iškovojo „Ferrari“ lenktynininkas Charlesas Leclercas.

Monakietis svarbiausiuose šios dienos važiavimuose įveikė antroje vietoje likusį Lewisą Hamiltoną ir trečią poziciją iškovojusį komandos draugą Sebastianą Vettelį.

Paskutinėje važiavimų dalyje sportininkams įveikus pirmuosius greitus ratus į pirmąją poziciją pakilo S. Vettelis. Vokietis vėliau dar kartą bandė pagerinti savo paties rezultatą, bet nesėkmingai. Neužbaigęs greitojo rato sportininkas pasuko į techninio aptarnavimo zoną.

Tuo tarpu C. Leclercas įveikė antrąjį greitąjį ratą ir pagerinęs komandos draugo rezultatą pakilo į pirmąją vietą ir iškovojo „pole“ poziciją.

L. Hamiltonas pasinaudojo tuo, jog S. Vettelis nepagerino savo rezultato. Britas važiavimų pabaigoje sugebėjo padidinti tempą ir pakilti į antrąją vietą. S. Vettelis liko trečias, o greta jo iš ketvirtosios vietos rytojaus lenktynes pradės „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas.

Valtteri Bottas šį kartą liko tik penktoje vietoje, aplenkęs antrąjį „Red Bull“ pilotą Alexą Alboną.

Likusias pozicijas pirmame dešimtuke išsidalino sportininkai, pilotavę bolidus su „Renault“ varikliais. Septintoje vietoje važiavimus baigė „McLaren“ lenktynininkas Carlosas Sainzas. Tuo tarpu antrasis britų ekipos pilotas Lando Norrisas liko dešimtas.

Tarp dviejų „McLaren“ lenktynininkų įsiterpė „Renault“ duetas. Danielis Ricciardo kvalifikaciją baigė  aštuntas, o Nico Hulkenbergas - devintas.

Vt.

Pilotas

Q1

Q2

Q3

RataiPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794