Singapūro GP: penktadienio treniruotė Nr. 2 (1)

Singapūro GP: penktadienio treniruotė Nr. 2
logo 2019 Rugsėjo 20 d. 17:17, Pirelli

Antroje penktadienio treniruotėje Singapūre geriausią laiką parodė Lewisas Hamiltonas, ratą įveikęs per 1:38.773 sek. Antras liko Maxas Verstappenas, trečias – Sebastianas Vettelis.

Antroji treniruotė yra pati naudingiausia – ji prasideda pusvalandžiu vėliau nei rytoj įvyks kvalifikacija ir puse valandos anksčiau nei prasidės lenktynės – tai vienintelė galimybė komandoms viso savaitgalio metu padirbėti su bolidų nustatymais ir įvertinti padangų dėvėjimosi lygį sudėtingomis sąlygomis.

Mercedes“ atstatė Valtteri Botto mašiną po avarijos pirmoje treniruotėje, o „Ferrari“ pakeitė pavarų dėžę Charleso Leclerco mašinoje – baudos jis negaus, nes sugedusi pavarų dėžė buvo penktadieninė.

Būta nemažai incidentų. Kvyatas, Strollas ir Grosjeanas prisilietė prie barjerų, Albonas įvažiavo į saugumo salelę – visa tai įvyko be pasekmių mašinoms.

Antrasis incidentas, kuriame sudalyvavo Albonas, užsibaigė smūgiu į barjerą 10 posūkyje ir sudaužyta bolido nosimi, bet po trumpo remonto pilotas išvažiavo vėl.

Daugelis skundėsi bolidų grūstimi. Magnussenas pabandė pravažiuoti šalia Perezo 21 posūkyje, bet Sergio jo nepastebėjo ir išstūmė į sieną – Kevinas perbrėžė barjerą, bet abi mašinos važiavo toliau. Abu lenktynininkai yra pakviesti pas teisėjus.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai


Komentarai (1)
ddt
| 09/21 09:33 Atsakyti
Nepaprastai patiko stebuklingas sakinys, kad antroji ŠIANDIENOS treniruotė prasideda pusvalandžiu vėliau, nei RYTOJ įvyks kvalifikacija, ir pusvalandžiu anksčiau nei RYTOJ įvyks lenktynės. Siurrealistinės kelionės laike, kai iki rytojaus yra tik pusvalandis prieš, arba pusvalandis po. Arba abu iškart :))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas