Sirgaliai liko nepatenkinti L. Norriso veiksmais

Sirgaliai liko nepatenkinti L. Norriso veiksmais
logo 2021 Gegužės 28 d. 19:10, McLaren F1

Dalis sporto sirgalių liko nepatenkinti „McLaren“ piloto Lando Norriso veiksmais Monako GP lenktynių metu. Reaguodamas į tai pats sportininkas pareiškė, kad „žmonės prisigalvoja visokių nesąmonių“.

Monake vykusioje lenktynėse britas finišavo trečias ir antrą kartą šiemet užlipo ant apdovanojimų pakylos. Tuo tarpu kitam „McLaren“ pilotui Danieliui Ricciardo Monake sekėsi daug prasčiau - australas finišavo tik dvyliktas.

D. Ricciardo stokojo greičio ir 52-ame varžybų rate buvo priverstas trauktis į šoną ir praleisti į priekį jį ratu aplenkusį L. Norrisą. BÅ«tent lenkimo metu britas pamojavo komandos draugui ir taip supykdė sirgalius, kurie tokį L. Norriso elgesį priėmė kaip varžovą žeminantį.

Britas sureagavo į sirgalių pasipiktinimą.

„Gerai, matau, jog kaip visada prisigalvojate visokių nesąmonių. Noriu pasakyti, kad kiekvieną kartą, kai mojuojamos mėlynos vėliavos, jei varžovas pasitraukia į šoną ir mane praleidžia, pakeliu ranką į viršÅ³ ir jiems padėkoju“, - sakė L. Norrisas.

„Monake tai padariau visiems: Mazepinui, Schumacheriui, Danieliui... Visiems, kurie pasitraukė mojuojant mėlynoms vėliavoms, pakėliau ranką ir padėkojau. Tad nesureikšminkite vieno įvykio ir nepasakokite, jog padariau kažką blogo.“

„Norėjau tai paaiškinti, nes matau daug išgalvotų istorijų.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332