Spa – naujas lankomumo rekordas (6)

Spa – naujas lankomumo rekordas
logo 2017 Rugpjūčio 29 d. 06:00, Haas/LAT Images

Belgijos GP etapo organizatoriai užfiksavo naują lankomumo rekordą – didelį vaidmenį čia suvaidino Maxo Verstappeno populiarumas ir tai, kad kalendoriuje šiemet nėra  Vokietijos GP etapo.

Iš viso per lenktynių savaitgalį trasoje apsilankė 265 tÅ«kst. žmonių, iš kurių daugiau nei 112 tÅ«kst. – lenktynių dieną. Beje, apie 80 tÅ«kst. jų atvyko iš Olandijos. Lyginant su praėjusiais metais, lankomumas padidėjo 11,8 proc. Ä®kvėpti šių skaičių, etapo organizatoriai pažadėjo tribÅ«nas išplėsti dar 20 tÅ«kst. žiÅ«rovų.

Iki kito etapo – Italijos GP liko mažiau nei savaitė ir naujieji F-1 savininkai paruošÄ— keletą renginių „Formulės-1“ aistruoliams. Trečiadienį „Brianteo di Monza“ stadione įvyks tradicinis futbolo mačas su „Formulės-1“ pilotais. Ketvirtadienį Monzoje bus pristatyta „Formulės-2“ mašina kitam sezonui, o vakare Milano centre įvyks lenktynininkų paradas.


Gauti el. paštu naujienas

Komentarai (6)
vigiux
| 08/30 19:35 Atsakyti
ar bent vienas, kuris cia komentuojat apie olandijas, holandijas ir nyderlandus, buvot lenktynes stebeti? tai jei galvojat, kad cia kazkoks haipas ar kas del olandu kiekio, tai galvokit is naujo. visi reke sauke, kol vaikui motoras nesugedo (uzgeso ar kas ten jam buvo kaip veliau buvo rasoma). o kai uzlinko, tai buvo tyla per visas lenktynes. ferrari lenke kazka - reke gal kokie 10 zmoniu is tribunos, kad varyk. hamiltonas laimejo - plojo jam gal kokie 5. apie kitus tai net sneket neverta. visi olandai vos ne taburetes susipakavo po to. ir kazkas sako, kad nesimate oranzines spalvos. jei jos nesimate, tai matesi meylna, 33 numeris ir max ant visu kampu prirasineta.
bush
| 08/30 10:51 Atsakyti
ddt
08/29 17:28

Na va. Dabar jau haipas dėl NL žiūrovų praėjo, skaičiai normalesni. Tribūnose oranžinės spalvos pernelyg ir nesimatė. Bet F-1.lt ir toliau užtikrintai ignoruoja elementarius dalykus - fanai iš NYDERLANDŲ, o ne OLANDIJOS. Olandija yra tik nedidelis NL regionas. Na bet matyt ne kiekvienam duota...

"Olandija" yra tapusi Nyderlandų nickname'u. Net valstybės turizmo tinklapis vadinasi HOLLAND.com ir ten puikiai paaiškinta visa situacija. Tad klaida ir yra, ir nėra. "Visuotinė lietuvių enciklopedija" naudoja abu pavadinimus, o dar daugiau pasidomėjus pamatytum, kad ne tik Lietuvoje yra naudojamas Olandijos pavadinimas, kai kalbama apie NL.
ddt
| 08/29 17:28 Atsakyti
Na va. Dabar jau haipas dėl NL žiūrovų praėjo, skaičiai normalesni. Tribūnose oranžinės spalvos pernelyg ir nesimatė. Bet F-1.lt ir toliau užtikrintai ignoruoja elementarius dalykus - fanai iš NYDERLANDŲ, o ne OLANDIJOS. Olandija yra tik nedidelis NL regionas. Na bet matyt ne kiekvienam duota...
Zilvinas Sa
| 08/29 15:11 Atsakyti
Jeigu vyktu vokietijos etapas tai cia tiek zmoniu nebutu.
deivec
| 08/29 11:18 Atsakyti
speju prie ziauriai stipriai prisidejo MAx asmenybe...
ZEED
| 08/29 09:52 Atsakyti
Cia straipsnis visiem asilams kurie rekia iki siol kad formule 1 tapo neidomi ir naujieji valdytojai eina blogu keliu.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas