Spielbergo trasa kviečia treniruotis (1)

Spielbergo trasa kviečia treniruotis
logo Kovo 30 d. 12:56, DTM

Spielbergo trasa Austrijoje priklauso tiems europietiškiems autodromams, kurių grafikai viso sezono metu bÅ«na smarkiai apkrauti ir ten vyksta ne tik įvairaus lygio lenktynės įskaitant ir „Formulės-1“ Austrijos GP etapą vasaros viduryje.

O balandžio antroje pusėje „Red Bull Ring“ trasoje startuos įdomi programa „Lenktyniauk su profesionalu“, kurios esmė ta, kad greito važiavimo mėgėjai dvi dienas galės treniruotis trasoje asmeniškai vadovaujant Jeanui Alesi.

Buvęs „Formulės-1“ pilotas padės programos dalyviams patarimais, pasidalins asmenine patirtimi, pamokys, kaip išvengti klaidų ir atsakys į visus klausimus.

„Red Bull Ring“ trasa – tai greito važiavimo ir tikslumo derinys, šią trasą galima vadinti subalansuoto greito važiavimo greitų sekcijų kombinacija su techniškai sudėtingais posÅ«kiais, - komentavo J. Alesi, nuvažiavęs daugiau kaip 200 GP etapų. - Lenktynininko meistriškumas ir mokėjimas adaptuotis čia bus labai svarbus. Kai matau, kad programos dalyviams pavyksta panaudoti mano instrukcijas, man tai bÅ«na pati džiugiausia tokių programų dalis“.

Kartu su Alesi Austrijoje dirbs ir patyrę vietos instruktoriai. Pirmąją programos dieną dalyviai turės pratintis prie vairo su „Porsche 718 Cayman S“ ir "KTM X-Bow“ sportiniais modeliais austrų autodrome. Iš pradžių mašinas vairuos instruktoriai, o vėliau jie susikeis vietomis su „studentais“.

Antrąją dieną dalyviai jau pilotuos „Formulės-4“ mašiną – tai jau tikra lenktynių technika, nors ir pradinio lygio.

Suprantama, kad malonumas nebus nemokomas – dviejų dienų lenktynių kursai kainuos 4300 eurų, tiesa, į tai įskaičiuotas ir baigiamasis vakarėlis su vynų degustacija. Nepranešama, ar tai bus geri Austrijos vynai, ar vynas iš J. Alesi asmeninio vynuogyno PrancÅ«zijoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Zvejs
IP: f5d8a5e | 03/31 11:11 Atsakyti
Nu jei butu Suomijoj Kimiringe, bent jau aisku, kad absoliutas butu is Kimio sandelio :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218