Sprinto likimas spręsis po Brazilijos GP etapo (3)

Sprinto likimas spręsis po Brazilijos GP etapo
logo Rugsėjo 15 d. 11:52, Renault Sport

Monzoje antrą kartą buvo išbandytas naujas lenktynių savaitgalio formatas su sprinto varžybomis šeštadienį. Tačiau jos buvo gana nuobodžios ir pavirto į važiavimą traukinuku, sprintą sukritikavo dauguma ekspertų ir sirgalių. Pavyzdžiui, Sergio Perezas sprintą pavadino „tikra nuobodybe“.

Atsakydamas į kritiką, „Formulės-1“ prezidentas Stefano Domenicali pažymėjo, kad sprendimas dėl tokio savaitgalio formato bus priimtas po to, kai pasaulio čempionate trečią kartą bus surengtos eksperimentinės sprinto kvalifikacijos lenktynės Brazilijoje.

„Jau sakiau, kad mes apskritai esame patenkinti šiuo eksperimentu, nes situacija vystosi teisinga kryptimi, - pareiškė S. Domenicali. - Galima daug diskutuoti šia tema, kad sprintas nėra labai įdomus, bet kitą dieną po jo mes pamatėme puikų startą, daug įvykių Monzos lenktynėse ir pergalingą „McLaren“ dublį.

Mes sprinto naudą nuodugniai išnagrinėsime po po trečio eksperimentinio savaitgalio, kuris įvyks Brazilijoje ir pažiÅ«rėsime, ką galima padaryti ir pagerinti. Bet aš manau, kad mes elgiamės absoliučiai teisingai“.

2022 metais numatoma, kad sprinto lenktynės bus rengiamos net aštuoniuose etapuose.


Komentarai (3)
Heiteris
IP: 1dbb9b3 | 09/16 07:53 Atsakyti
Blet supisti adminai... Rašai ilga komentarą ir pyst refrešas... zjbs tiesiog zjbs....
TomTom
IP: d1cf999 | 09/15 16:28 Atsakyti
O man atrodo kokia trasa toks ir sprintas. Kokiam Monake daryk ka nori, kaip vaziavo visi taip ir vaziuos. Kokios Brazilijoj, Kanadoj lenktynes geros tai ir sprintas (mini lenktynes) irgi bus geros.
N 7
IP: 15e7264 | 09/15 13:19 Atsakyti
Manau, kad be sprinto startas monzoj butu tikrai idomesnis... Tas sprintas tai kazkoks nesusipratimas...
×

TOP naujienos