Su H. Marko susitikęs N. de Vriesas: ne viskas nuo manęs priklauso

Su H. Marko susitikęs N. de Vriesas: ne viskas nuo manęs priklauso
logo 2022 Rugsėjo 18 d. 20:23, Williams Racing

Nyckas de Vriesas neslepia, kad šią savaitę buvo susitikęs su „Red Bull“ patarėju sporto klausimais Helmutu Marko. Anot olando, jis kalbasi su keliomis komandomis, bet situacijos kontrolė yra ne jo rankose.

F-2 ir „Formulės-E“ čempionas N. de Vriesas F-1 čempionate debiutavo praėjusį savaitgalį Italijoje, kai „Williams“ komandoje pakeitė dėl apendicito ligoninėje atsidūrusį Alexą Alboną.

Olandas sėkmingai pasirodė Monzos trasoje įvykusiose lenktynėse, tad sulaukė nemažai susidomėjimo.

„Nemanau, kad mano situacija yra tokia prabangi, jog galėčiau rinktis, kuriai komandai atstovauti“, - olandų TV laidos „Humberto op Zaterdag“ metu sakė N. de Vriesas.

„Ne viskas priklauso nuo manęs. Su „Williams“ komanda kalbamės labai seniai. Būtent jiems atstovavau praėjusį savaitgalį. Tad pasirašyti sutartį su jais būtų logiškas žingsnis.“

Pastaruoju metu N. de Vriesu labai susidomėjo „Red Bull“, kuri olandą kitais metais norėtų matyti sau priklausančioje „AlphaTauri“ komandoje. N. de Vrieso paslaugomis taip pat domisi ir „Alpine“.

„Su „Alpine“ kalbamės nuo liepos mėnesio. Kitą savaitę Vengrijoje išbandysiu jų automobilį. Ten išskrendu pirmadienį. Kaip jau girdėjote iš įvairių šaltinių, aš taip pat buvau susitikęs su Helmutu Marko. Tokie yra faktai.“

„Nepriklausomai nuo komandas, būčiau labai laimingas pasirašęs sutartį kitiems metams. Pažiūrėsime kaip viskas klostytis per artimiausias kelias savaites. Šiame pasaulyje ne viskas priklauso nuo rezultatų ar gero pasirodymo. Žinoma, tai padeda, bet vietos F-1 negarantuoja. Bet mums trūksta visai nedaug.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778