Sutartis su Japonijos GP organizatoriais pratęsta iki 2024 m.

Sutartis su Japonijos GP organizatoriais pratęsta iki 2024 m.
logo 2021 Balandžio 24 d. 10:31, Pirelli

Šiandien buvo oficialiai paskelbta apie pratęstą sutartį su Japonijos GP organizatoriais. F-1 ir lenktynių organizatoriai pasirašÄ— naują, trijų metų trukmės sutartį, kuri galios iki 2024 m. galo.

„Šis sutarties pratęsimas yra mÅ«sų ilgalaikio įsipareigojimo plėtoti šÄ¯ sportą Azijoje dalis, todėl džiaugiamės galėdami tęsti sėkmingus santykius su Japonijos GP organizatoriais „Mobilityland“ (dukterinė „Honda“ įmonė)“, - sakė F-1 vadovas Stefano Domenicali.

Japonų variklių gamintoja „Honda“ pasitrauks iš čempionato pasibaigus šių metų sezonui. Tačiau tikėtina, jog japonai toliau galės mėgautis Yuki Tsunodos pasirodymais F-1 varžybose. Šiemet čempionate debiutavęs sportininkas praeityje dalinosi prisiminimais apie Suzukos trasą, kurioje kadaise lankėsi su savo tėvu ir stebėjo kaip joje lenktyniavo dukart F-1 čempionas Fernando Alonso, tuo metu atstovavęs „Renault“ komandai.

Paskutinį kartą F-1 lenktynės Suzukos trasoje buvo surengtos 2019 metais. Pernai jos Japonijos trasoje neįvyko dėl pasaulį užklupusios pandemijos.

Šiemet lenktynės Suzukoje turėtų įvykti spalio 10 dieną.

„Suzuka", Suzuka
Trasa: „Suzuka", Suzuka (Japonijos GP)
Ilgis: 5,807 km Ratų skaičius: 53
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0