Šveicarijoje bijoma, kad „Haas“ aplenks „Alfa Romeo“ (3)

Šveicarijoje bijoma, kad „Haas“ aplenks „Alfa Romeo“
logo Vasario 22 d. 16:22, Sauber

Šiandien Varšuvoje „Alfa Romeo“ pristatė savo naują automobilį C41 – tai buvo vienas iš nedaugelio pristatymų, kuris buvo organizuotas ne internete, o „iš tikrųjų“ – renginys įvyko Lenkijos sostinės didžiajame teatre.

Visa tai surengė lenkų naftos kompanija „Orlen“, kuri yra pagrindinis Hinvilo komandos rėmėjas ir pristatyme, be pagrindinių pilotų Kimio Raikkoneno ir Antonio Giovinazzi, be abejo dalyvavo ir atsarginis lenktynininkas Robertas Kubica.

Tuo tarpu Šveicarijos laikraštis „Blick“ rašo, kad lenkų rėmėjai F-1 ekipai duoda didžiausią biudžeto dalį ir šie pinigai yra kur kas didesni nei skiria automobilių gamintojas „Alfa Romeo“. Faktiškai šis itališkas prekės ženklas komandos pavadinime yra tik todėl, kad buvęs „Ferrari“ prezidentas Sergio Marchione, miręs 2018 m. liepą, labai norėjo „Alfa Romeo“ pavadinimą sugrąžinti į „Formulę-1“. Mat būta laikų, kai pasaulio čempionais tapo pilotai, vairavę būtent „Alfa Romeo“ bolidus – 1950 m. tai buvo Giuzeppe Farina, o 1951 m. Juanas Manuelis Fangio.

2021 m. iš „Alfa Romeo“ ypatingų rezultatų tikėtis neverta, nes C41 mažai kuo skiriasi nuo praėjusių metų bolido. Pernai „Alfa Romeo“ buvo aštunta Konstruktorių taurėje, uždirbusi tik 8 taškus – tai yra 99 taškais mažiau nei 7 vietą užėmusi „AlphaTauri“.

Šiemet šveicarų ekipai vėl teks kovoti dėl 8 vietos komandinėje įskaitoje, bet įgyvendinti tokį uždavinį bus sudėtingiau. Priežastis ta,  kad „Ferrari“ šiais metasi prioritetu laikys bendradarbiavimą su kita komanda – „Haas“, kadangi joje debiutuoja Mickas Schumacheris, septyniskart pasaulio čempiono sūnus.

„Blick“ ekspertai pažymi, jog amerikiečių komandai Maranello bazėje yra išskirtas atskiras cechas, vadinasi, „Haas“ bolidais iš esmės rūpinsis „Ferrari“ specialistai. „Alfa Romeo“ šioje situacijoje liks šešėlyje.

Beje, „Haas“ sudėtyje šiemet važiuos du debiutantai „Formulėje-1“, tuo tarpu kai šveicarų komandoje lenktyniaus labai patyręs Kimis Raikkonenas ir Antonio Giovinazzi, kuris palaipsniui tampa rimtu profesionalu. Todėl bus įdomu stebėti, kas nugalės: papildoma „Ferrari“ parama „Haas“ ar „Alfa Romeo“ pilotų patirtis.


Komentarai (3)
F1 Fanas
IP: 99e896e | 02/23 00:30 Atsakyti
Eustachijus vamzdys
02/22 17:56

Kaip Haas gali kažką aplenkti, jeigu jie neturi nei vieno pilnaverčio piloto?

Tai ir nereikia pilnaverčių - į Mersą pažiūrėk
Rokas1 logo rėmėjas
IP: ee040a3 | 02/22 19:05 Atsakyti
Eustachijus vamzdys
02/22 17:56

Kaip Haas gali kažką aplenkti, jeigu jie neturi nei vieno pilnaverčio piloto?

Pilotai dar nieko. Bet kaip jie kažką aplenks kai variklis į mašiną neįdėtas???
Eustachijus vamzdys
IP: e52542c | 02/22 17:56 Atsakyti
Kaip Haas gali kažką aplenkti, jeigu jie neturi nei vieno pilnaverčio piloto?
×

TOP naujienos