Sveikatos problemų turintis V. Bottas: L. Hamiltonas buvo tiesiog truputi greitesnis (3)

Sveikatos problemų turintis V. Bottas: L. Hamiltonas buvo tiesiog truputi greitesnis
logo 2019 Lapkričio 30 d. 18:21, Daimler AG

Mercedes“ lenktynininkas Valtteri Bottas šÄ¯ savaitgalį Abu Dabyje kovoja ne tik su varžovais lenktynių trasoje, bet ir su sveikatos problemomis.

Dar prieš prasidedant pirmiesiems važiavimams buvo aišku, kad suomis dėl jėgainės keitimo bolide paskutines sezono lenktynes turės pradėti iš rikiuotės galo. Situaciją dar labiau apsunkino  sustreikavusi sportininko sveikata. Nepaisant to, šiandien vykusioje kvalifikacijoje V. Bottas nusileido tik komandos draugui Lewisui Hamiltonui ir užfiksavo antrą rezultatą.

„Dabar jaučiuosi geriau nei prieš kelias dienas. Prastai pasijutau dar pirmadienio naktį. O atvykus čia sveikata dar labiau suprastėjo. Bet pilotuodamas bolidą to nejauti. Žinote, adrenalinas padaro savo ir tu jautiesi normaliai“, - pasakojo V. Bottas.

„Mano geriausias ratas buvo neblogas. Vis dėlto Lewisas buvo truputi greitesnis. Kvalifikaciją užbaigėme naudodami skirtingus bolido nustatymus. Vakar bolide jaučiausi geriau. Visų treniruočių metu galvojau tik apie lenktynes, kurias turėsiu pradėti iš rikiuotės galo.“

Iš paskutinės pozicijos rytojaus lenktynes pradėsiantis suomis išlieka optimistiškai nusiteikęs ir nepraranda vilties iškovoti gerą rezultatą.

„Viskas įmanoma. Nėra prasmės man nusistatyti tam tikras ribas. Rytoj pasistengsime išnaudoti kiekvieną pasitaikiusią galimybę. Šiemet jau matėme, kad lenktynėse visko gali nutikti. Pakanka prisiminti tai, kas vyko Brazilijoje. Tad viskas įmanoma. Tikiuosi rytoj išnaudoti visas galimybes ir pasismaginti pilotuojant bolidą.“


Komentarai (3)
egis01
| 11/30 19:16 Atsakyti
F-1 gali vairuoti net namu senininke, siuo metu trasoje, vienarankis, vaikai, dar siaip sveikatos problemu turintys...
Accadia
| 12/01 10:24 Atsakyti
@Redaktoriui: truputi -> truputį, i su nosine. Arba "per plauką". Prašome pataisyti antraštę.

@egis01 -> ir komentuoti gali visi, tai ir skaitome - straipsnius su klaidom, komentarus su žeminimu..

Jau 2020 ant nosies, tikiuosi, kad mes kažko išmokome. T.y., pasitikrinti straipsnius su microsoft word'o spellCheck ir komentarus pradėti su pozityvu ir tada jau berti savo pataisymus.

Bottas ką tik po skyrybų, tai šitos varžybos jam - kaip lakmuso popierėlis, bet spręsti reiktų iš penkių lenktynių. Žiūrime. Man tai skyrybos liūdina, nes atrodo, kad žmonės nesupranta, į ką įsitraukia ir nepasidomi. Šauna nepamatavę arba susisuka į savo kokonus. Linkiu Bottui išspardyti užpakalius kitą sezoną, bet nujaučiu, kad MB su Lewisu tokiau sieks laimingo septinto.
Man patiko per Abu Dhabi GP FP3 sky f1 komentatorių idėja priversti lenktyninkus naudoti visus tris mišinius, taip užtikrinant dviejų sustojimų strategiją.
Black_Death
| 12/01 11:02 Atsakyti
Idomu idomu. Bottas po skyrybu, sveikata sušlubavo, bet vairuoti nemaiso, taip yra tikriausiai del kito suomio pagalbos sunkiu metu
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas