T. Cuquerella – naujasis HRT technikos direktorius (4)

T. Cuquerella – naujasis HRT technikos direktorius
logo 2012 Balandžio 02 d. 20:38, HRTF1
HRT komanda įvardino savo naująjį technikos direktorių – juo tapo iki šiol ekipos inžinierių darbui trasoje vadovavęs Toni Cuquerella.
Nuo 2010 m. ekipoje dirbantis specialistas užims pareigas, kurios buvo laisvos dar nuo praėjusių metų rugsėjo, kai jas paliko į „Mercedes“ išėjęs Geoffas Willis.
T. Cuquerellai teks atsakingas vaidmuo permainingu komandai laikotarpiu – HRT siekia atsisakyti iki šiol jai bolidus kūrusių išorės partnerių ir techniką toliau vystyti savarankiškai.
Ekipa šių metų vasarą persikels į naują bazę Ispanijos sostinėje Madride. Būstinę ji keitė jau žiemą, kai iš Vokietijos persikraustė į Valensiją, tačiau šiemet planuojami pokyčiai jau turėtų būti ilgalaikiai.

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
frenk
| 04/03 08:03 Atsakyti
Pakolkas jiems nepades nei variklis, nei Kukurela - siaip grazi pavarde. Bendras progresas labai letas, gal but kai daug outsorcina daliu, tai ir nera darnaus veikimo - gal kai apsistos stabiliai ir bus naudos. Zodziu pakolkas luzeriai stabilus su neaiskiais tikslais f1.
Hacpatb
| 04/02 23:33 Atsakyti
Jiems tikrai laikas baigti kilnotis po bazes ir susirupinti bolido tobulinimu. Kol kas atrodo apgailetinai. Pasieme superbandytoja Pedro, galvojau tikrai nusiteike meginti kazka kurti. De la Rosa nemanau kad kruva pinigu atnese, jei taip toliau nieko neplanuja daryti tai geriau jau kazka su pinigu krepseliu butu eme. Na gal taip liudnai atrodo del variklio. Matant kokia pazanga padare Williams nuo praejusio sezono galima tuo nesunkiai patiketi.
MuRdeR
| 04/02 23:15 Atsakyti
Tikiuosi aplenks marrusia kaip du paskutinius metus
iBOT
| 04/02 23:04 Atsakyti
kad tik formulej jie issilaikytu,kol vel persikels i nauja baze...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas