T. Glockas: M. Schumacheris susitvarkytų geriau

T. Glockas: M. Schumacheris susitvarkytų geriau
logo 2023 Rugsėjo 26 d. 15:03, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Praėjo jau 16-ka šio sezono etapų, o visus taškus, kuriuos yra iškovojusi „Williams“ komanda, yra pelnęs vienas Alexas Albonas. Jo komandos draugas Loganas Sargeantas važiuoja labai neužtikrintai, ypač Liamo Lawsono fone, kuriam netikėtai atsirado galimybė debiutuoti „Femulėje-1“ tik prieš keturis etapus, bet jis jau turi iškovojęs du taškus.

Tai atsitiko SingapÅ«re, kur L. Sargeantas sudaužė bolidą. Dėl tokios pat priežasties amerikietis pasitraukė iš distancijos ir etape Japonijoje praėjusį sekmadienį. Negana to, šeštadienio kvalifikacijos pirmoje dalyje Loganas pateko į labai rimtą avariją, todėl komandai teko keisti FW45 bolido važiuoklę.

Buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Timo Glockas, dirbantis „Sky Deutschland“ kanalo ekspertu, sukritikavo L. Sargeantą: „Po šeštadienio avarijos kitą klaidą jis padarė jau per GP etapą. Manau, kad „Williams“ jau laikas susimąstyti, kokią jie nori matyti komandos sudėtį ateityje.

Šioje pilotų poroje taškus sugeba rinkti tik vienas iš jų. Asmeniškai aš tikrai nesitikiu, kad L. Sargeantas staiga pagreitės ir vairuos bolidą taip pat stabiliai, kaip tai daro Alexas Albonas.

BÅ«tų įdomu paklausyti, ką šia tema pasakytų „Williams“ vadovas Jamesas Vowlesas, nes jis iki šiol palaiko Sargeantą ir tikina, kad amerikiečiui reikia duoti daugiau laiko.

Dėl visų šių klaidų komanda ne tik praranda taškus – jai vis sunkiau tampa sutilpti į biudžeto rėmus. Man įdomu, kaip toks lenktynininkas gali išsilaikyti „Formulėje-1“. Juolab, kad komanda turi daug kitokių variantų, tarp kurių galėtų bÅ«ti kad ir Mickas Schumacheris. Neabejoju, kad Mickas tikrai geriau susitvarkytų“.

Tarp „Williams“ sportininkų tik Albonas turi ilgametę sutartį ir ši komanda yra likusi vienintelė, kurioje yra laisva vieta kitam sezonui. Kartu „Williams“ yra Konstruktorių taurės 7 vietoje, ji turi 21 tašką, nes A. Albonui pavyko finišuoti dešimtuke penkiuose šio sezono etapuose.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218