T. Glockas: N. Hulkenbergas dar turi parako (1)

T. Glockas: N. Hulkenbergas dar turi parako
logo 2023 Spalio 31 d. 14:44, MoneyGram Haas F1 Team

Meksikoje Nico Hulkenbergas važiavo savo 200-tąjį GP etapą „Formulėje-1“ ir čia pasirodė gana neblogai, nors taškų „Haas“ komandai taip ir neuždirbo. Tačiau amerikiečių komandos bolidas padangų resursą eikvoja kur kas greičiai nei varžovų technika ir nors Hulkenbergas beveik iki pat lenktynių finišo išlaikė 10-tą poziciją, paskutiniuose ratuose vokiečio padangos visai susidėvėjo ir Nico finišavo tik 13-tas.

Per savo karjerą „Formulėje-1“, kuri prasidėjo 2010 metais „Williams“ sudėtyje, Hulkenbergas pakeitė net šešias komandas, bet niekada nevairavo bolido, kuris galėtų pretenduoti į pergales. Per savo 200 etapų jis nė karto nebuvo užlipęs ant podiumo, nors buvo arti to, nes geriausiais jo rezultatais yra kelios ketvirtos vietos.

„Nico iki šiol turi potencialą ir jis ne kartą įrodė, kad dar turi parako, - po Meksikos GP kalbėjo buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas Timo Glockas. - Bet bÅ«na situacijų, kai sportininkai priima ne pačius geriausius sprendimus. Kažkada Hullenbergas nusprendė pereiti į „Sauber“ komandą, kuri metams iki to pasirodė gana sėkmingai, bet vėliau jos rezultatai suprastėjo.

Vadinasi, perėjimas į šią komandą buvo klaida. Kaip ir situacija su lenktynėmis Hockenheime 2019 metais, kai Nico galėjo užlipti ant podiumo, tačiau jį prarado pats padaręs klaidą.

Jei kalbėsime apie kitą sezoną, tai viskas priklausys nuo to, ar sugebės „Haas“ komanda duoti Hulkenbergui kur kas efektyvesnį bolidą, su kuriuo bÅ«tų galima geriau pasirodyti. Tai yra svarbiausia, nes Nico rezultatai kvalifikacijose bÅ«na gana neblogi.

Žinoma, kai jis pradeda rodyti tokį greitį, visada prasideda kalbos apie potencialų domėjimąsi Nico iš „top“ komandų pusės. Jei jis turėtų šansą patekti į „top“ komandą, tai jis bÅ«tų vienas iš tų pilotų, kurie sugebėtų pretenduoti į podiumus ir pergales. Hulkenbergas turi ir talentą, ir greitį, jis moka kovoti pirmose eilėse, todėl bÅ«tų neblogu pirkiniu bet kuriai komandai“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bratka
IP: 7dc0e27 | 11/02 06:47 Atsakyti
Vienam Å¡Å«viui
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0