T. Glockas: „Virgin“ atsilieka

T. Glockas: „Virgin“ atsilieka
logo 2011 Kovo 15 d. 10:03, Virgin
Paskutiniuose „Formulės-1“ bandymuose Barselonoje (Ispanija) dėl atliktos apendicito operacijos nedalyvavęs Timo Glockas mano, jog jo atstovaujama ekipa žiemos metu padarė per mažą progresą, kad galėtų konkuruoti su čempionato senbuvėmis.
Anksčiau „Virgin“ vadovai buvo prasitarę, jog jų tikslas yra patekti į antrąją kvalifikacijos dalį bei kovoti dėl taškų lenktynių metu, tačiau vokiečio manymu, Melburno trasoje su naujuoju bolidu bus sunku tai pasiekti.
„Atsižvelgiant į tai, kaip mums sekėsi bandymų metu, sezono pradžia turėtų būti sunki. Manau apie geresnius rezultatus galėsime pradėti kalbėti kai prieš Turkijos GP pilnai atnaujinsime savo bolidą“, - sakė T. Glockas.
Duodamas interviu naujienų agentūrai „Reuters“, vokietis įvertino ne tik savo komandos, bet ir varžovų atliktą darbą žiemos metu.
„Mes vis dar daug atsiliekame nuo čempionato senbuvių, tad patekti į antrąją kvalifikacijos dalį bus labai sunku. Panašu, kad „Toro Rosso“ ir „Sauber“ padarė didelę pažangą“, - sakė „Virgin“ pilotas.
„Maniau, kad būtent prie šių ekipų mums pavyks priartėti, tačiau jie stipriai patobulėjo. Šiuo metu nesame tokie stiprūs, kokie tikėjomės būti“, - pridūrė T. Glockas.
Pernai „Formulėje-1“ debiutavusi „Virgin“ ekipa taškų neiškovojo ir pasirodė prasčiausiai tarp visų dalyvių, konstruktorių įskaitoje užimdama dvyliktą vietą.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392