T. Vilanderis: V. Bottui žaidimas yra baigtas

T. Vilanderis: V. Bottui žaidimas yra baigtas
logo 2021 Liepos 13 d. 11:05, Daimler AG

Senas Kimio Raikkoneno draugas Toni Vilanderis, kuris savo laiku turėjo sėkmingą karjerą ištvermės lenktynėse ir du kartus nugalėjo Le Mane LMGTE klasėje prie „Ferrari“ bolido vairo, pastaraisiais metais komentuoja „Formulės-1“ lenktynes per Suomijos televiziją MTV3.

Prieš Didžiosios Britanijos GP T. Vilanderis pakomentavo, kaip jis mato Valtteri Botto situaciją, išskirdamas du momentus: „Mercedes“ nepratęs su juo sutarties, tačiau kartu nėra tiesa, kad tai atsitiks artimiausiu metu.

„Valtteri žaidimas yra baigtas ir kalbos apie jo sutartį tik žeidžia jo psichiką, - kalbėjo T. Vilanderis. - Bet jei dabar, likus labai daug laiko iki sezono pabaigos, „Mercedes“ paskelbs, kad jis nepasilieka komandoje, tai bus labai blogas variantas. Pernai pačioje sezono pradžioje „Ferrari“ pranešÄ—, kad nutrauks sutartį su Sebastianu Vetteliu, po to jis lenktyniavo labai blogai.

Svarbiausia, jog „Mercedes“ jau patvirtino, kad Lewiss Hamiltonas tęs pasirodymus šioje komandoje, išeitų, pagrindas artimiausiai ateičiai jau padėtas. O paskelbti jo partnerio pavardę – ne toks jau skubus reikalas.

Komanda „stato“ už George'ą Russellą – nemanau, kad jis nori dar metams pasilikti „Williams“. Kartu jis yra „Mercedes“ jaunimo programos sportininkas ir jei jie norės jį paimti į pasaulio čempionų komandą, tai jie galės sėkmingai padaryti ir metų pabaigoje.

Jie gali pasakyti Bottui, kad metų pradžioje jis lenktyniavo gana prastokai ir dabar turi pasitempti: „Duodame tau 5-6 lenktynes, o tada pažiÅ«rėsime“. Arba gali užsiminti, kad viskas yra Valtteri rankose ir jei jis važiuos gerai, viskas liks kaip buvo.

Galima nuspėti, kad dvejų metų kontraktas su Lewisu bus paskutinis jo karjeroje, todėl „Mercedes“ jau dabar turi auginti naują pasaulio čempioną, kad jų sėkmės istorija tęstųsi. Ir tokios situacijos Bottas niekaip negali paveikti...“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2023 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 33 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392